PIRELLI Scorpion Enduro Lastikler Sadece 4000 km kullanıldı tertemizzzzz

Konu, 'Sahibinden İkinciel Motosiklet Ürünleri' kısmında Gürhan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Gürhan

Gürhan Üye

Motosiklet:
    Honda
    PIRELLI Scorpion Enduro Sadece 4000 km kullanıldı tertemizzzzz..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...45802141/detay

Enduro Motosikletler için Honda Varadero ve BMW 1200 Gs diğer motosiklet modellerine uygun Ön Arka Takım olan 2009 Üretim yılı 4.000 km kullnılan lastiklerim satılıktır darbe patlak yama mevcut değildir Sadece asfaltta seyahat edilmiştir ...
    Çıkardığım lastiklerde hiç bir sorun yok kötü berbat v.s falan da değil kimse yanlış anlamasın diye söylüyorum sadece 4.000 km üstünde takılı ben keyfe keder değişitridim alan kişi rahat 20.000 km biner kendim makineme ne taktım dersen eğer fuardan çok özel fiyat ile Aneke 2 aldım onları taktım denk geldi aldım yoksa üzerindeki lastikleri değitiştirme niyetim yoktu. Alan kişi menunun kalacaktır kısmet kime ise artık .....
    Selamlar

Cepten Ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz ...

Lastik Ön : 110/80 R19 59H

Lastik Arka : 150 / 70 R17 (69H)

motosiklet forum üyelerine Fiyat : 150 tl dir.

2. ahmet geyin

ahmet geyin Organizatör

Motosiklet:
    Hyosung
    hayırlı olsun sahibinden ilanı açmıyo bende nedense arka teker ölçüsü bana uyuyuyo olursa düşünebilirim ama daha göremedim resimleri

3. Gürhan

Gürhan Üye

Motosiklet:
    Honda
    PIRELLI Scorpion Enduro Sadece 4000 km kullanıldı tertemizzzzz..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...000-km-kullanildi-tertemizzzzz-45802141/detay

linkler yenilendi ayrı ayrı satılmıyor takım halinde satılıktır ...

Enduro Motosikletler için Honda Varadero ve BMW 1200 Gs diğer motosiklet modellerine uygun Ön Arka Takım olan 2009 Üretim yılı 4.000 km kullnılan lastiklerim satılıktır darbe patlak yama mevcut değildir Sadece asfaltta seyahat edilmiştir ...
    Çıkardığım lastiklerde hiç bir sorun yok kötü berbat v.s falan da değil kimse yanlış anlamasın diye söylüyorum sadece 4.000 km üstünde takılı ben keyfe keder değişitridim alan kişi rahat 20.000 km biner kendim makineme ne taktım dersen eğer fuardan çok özel fiyat ile Aneke 2 aldım onları taktım denk geldi aldım yoksa üzerindeki lastikleri değitiştirme niyetim yoktu. Alan kişi menunun kalacaktır kısmet kime ise artık .....
    Selamlar

Cepten Ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz ...

Lastik Ön : 110/80 R19 59H

Lastik Arka : 150 / 70 R17 (69H)

motosiklet forum üyelerine Fiyat : 150 tl dir.[/QUOTE]

4. Burak

Burak Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Motorsikletforum ailesine hoşgeldiniz, lütfen size özel mesaj ile bildirilen kuralları yerine getiriniz,

Konu kurallar yerine getirilene kadar kilitlenmiştir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.