power comander genel soru...

Konu, 'Servis ve Teknik Destek Genel Konular' kısmında ugur tarafından paylaşıldı.

1. ugur

ugur Üye

merhaba herkeze selam motosikletime power comander dayno jet takmak istiyorum ama bundan önce bunu taktıran ve kullanan varsa taktırmadan önceyle sonrası farkı nedir nerede taktırmış kaça taktırmış uygun olan fiyatı nedir bu işi en iyi yapanyer neresi kendisi memnunmu benimle buradan fikir alışverişi yaparsa memnun olurum bendeki motor 1000rr 2005 bunların zannedersem ceşitleride var hangisi daha iyi verim saglar motoruma ne gibi bir katkısı olur ve sizce astarı yüzünden pahalımı yani verdiğin parayla yaptığın iş deyiyormu yoksa hiç gerek yokmu... cevaplarınızı yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler...

2. ugur

ugur Üye

zannedersem sitemizde power comander kullanmış üyemiz yok... yoksa varda buraya tıklayanmı yok..

3. mehmetoguz

mehmetoguz Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    selamlar power comander hayabusaya çok taktık bu olay çok detaylıdır sizin motosikletinizde modifiye anlamında egzos markası ? ve bu egzos hedirslarıyla ?berabermi bunları bilmem gerek bana bu detayları yazarsanız size daha sağlıklı yadımcı olabilirim. saygılarımla isterseniz cp arayabilirsiniz 0532 507 82 20

4. radayhan

radayhan Yeni Üye

sn mehmet oguz bey acaba bu power commander lar maxı scoter lara da uygulanırmı? mesela burgman 400 veya x9 500 gıbı? ve daha once maxıscooter a nos uygulaması yaptınızmı? olduysa fıyat vs ortalama nerelerde selamlar