racing

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında Mahmut Emin tarafından paylaşıldı.

1. Mahmut Emin

Mahmut Emin Yeni Üye

Motosiklet:
    Aprilia
    arkadaslar merhaba bu aralar sımdı yanı en kısa zamanda bır racıng motor almayı dusunuyorum butcem sınırlı maalesef ama 2 yıldır mondıal 151 suruyorum vıtessız ama trafık deneyımım var yanı tabı bu sayılırsa maalesef ogrencııym ve butcemde sınırlı cbr 125 lerı herkez onerıyor ama henuz o kadar param yok yanı onu almam ıcın seneyı beklemem gerekıyor ama ben motor askıyla yanıp tutusuyorum sızce ne yapmalıyım dersenız kı bu motorla basla hem ucuz hemde ıyı dıye lutfen cok tesekkur ederım bırde seneyı bekle dersenız acaba seneye yamaha yzf 125 mı yoksa honda cıbır mı alıyım yanı aradakı fıyat farkı nedır hepınıze cok tesekkur ederım ıyıkı varsınız MD!!!

2. hellboy

hellboy Üye

hocam vitesli motor şart.yamaha honda suzuki .....u-bunlar parçaları çok pahalı olduğu gibi iknci elini aldığın anda debriyaj balatası lastik vs....bi dünya bakım ve eksikleri giderme gereği duyacaksındır madem büyütmeyidüşünüyorsun ilerde zealsun un 200gs modelini tavsiye ederim eşşek gibi bi motordur çok sağlamdır canını oku redlineda git hiç bişe olmaz.ikinci elleride takasta şu anda kullandığın mondialin üstüne 1000-1500 ytl ekleyip ala bileceğin bi motor.bu motorun bide şu yanı var motor 180 kg bi racing motor ağırlığından fazla cüsseside 90ların racing motorlarını andırıyor.140 km/h hız yapa biliyor.bu motorda viraj almayı öğrenirsen durmayı fenleri kullanmaya alışırsan bir r6 ya bindiğinde bile viraj vede fren olayalarında bocalaa-mazsın.

3. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Mahmut kardeşim MF ailesine hoş geldin. İkinci el bir ybr 125 veya Cbf 150 al bin bu motorlara hiçbir şey olmaz çin mallarından kesinlikle ve kesinlikle uzak dur.

Necmi OKAY bunu beğendi.
  4. mehmetpolat

mehmetpolat Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    bütcem yetersiz diyorsan ybr 125 cbf 150 gerçekten sorunsuz motorlardır ama cbr 125 te 2500 ytl den başlıyan fiyatlarla oda uygun bence, yzf r125 bu aralar bu 3 motordan fiyat konusunda açık ara pahalı ama seneye haliyle 2.el düşecektir, bu arada foruma hoşgeldiniz.

5. Recep Varlı

Recep Varlı Site Müdavimi

Motosiklet:
    Salcano
    çin malı motor alacağına git eski model 251 mz al çok daha iyi:) bu arada hoşgeldin ben şahsen eski ama derli toplu titan öneririm yada ybr

6. hellboy

hellboy Üye

cbf ne malı arkadaşlar??bazı şeleri bilmek lazım bence bilerek konuşmak.

7. Recep Varlı

Recep Varlı Site Müdavimi

Motosiklet:
    Salcano
    çin malının ne olduğunu biliyor olmalısın? tabiki vespa bile zip modelini örneğin çinde yaptırıyor ama bu onun çin malı olduğunu göstermiyor kalite olarak arada farklar oluyor ismini veriyor herşeyden önce.. bence bu detaylarıda hesaplarsak bu şekilde kafası karışan arkadaşlara daha çok yardımcı oluruz

8. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    cbf 150 honda dır japon malıdır.

9. Mahmut Emin

Mahmut Emin Yeni Üye

Motosiklet:
    Aprilia
    cok tesekkur ederım butun yorumlarınız ıcın bu arada hos buldum bol bol aranızda olucam ınsalah ve verdıgınız bılgılerıcınde cok tesekkur ederım

hellboy
    cok tesekkur ederım yorumun ıcın ama ben racıng model ıstıyorum yanı tam anlamı ıle racıng ama dedıgın gıbı o motor cok saglam ama benım ıcın hızından once tıp ve kullanılırlık onemlı malum daha racıng ve buyuk modellerde yenıyım bıraz :)

mehmetpolat cbr 125 lere baktım hepsı 3 mılyar 4 mılyarın uzerınde ama sen 2500 den baslıyan fıyatlarda dedın ınsalah bulabılırm oyle ıyı bır tane :) en kısa surede almayı dusnuyorum hepınıze cok tesekkur ederım ..

10. hellboy

hellboy Üye

çin malının ne olduğunu biliyor olmalısın? tabiki vespa bile zip modelini örneğin çinde yaptırıyor ama bu onun çin malı olduğunu göstermiyor kalite olarak arada farklar oluyor ismini veriyor herşeyden önce.. bence bu detaylarıda hesaplarsak bu şekilde kafası karışan arkadaşlara daha çok yardımcı oluruz

bi 94 model cg 125 le aynı kalitede dede tam olsun.ybr nin 2004 modelimi 2008 modelimi peki???hangisini tercih edersin mrk ettim recep arakadaşım.amacım tartışmak deil 2 sininde krank ağırlıklarını tarttım 2 sininde karter kapakalarını kumpasla ölçtüm bence bi daha düşünün.imkanım var servisim var.sendende fazla şey bildiğime inanıyorum.bilgilerimizi kıyaslıyalım.

11. mehmetpolat

Motosiklet:
    Kawasaki
    cbf in honda patentli olduğunu herkes bilir hondada bir japon markasıdır. çinde işçiliği oluyor olabilir ayrıntıyı bilmiyorum günümüzde çoğu seçkin marka çinin ucuz iş gücünü kullanıyor. ama kalitesinden taviz vereceğini sanmıyorum hyosungda kore patentli ama çinde üretiliyor bildiğim kadarıyla ama kalite ortada.sonuç olarak hondanın cbf i kalitesini kanıtlamış bir modeldir.

12. mehmetpolat

Motosiklet:
    Kawasaki
    sahibinden i bir gez var ama tercih senin en temizini sen seç yine tabi.

www.sahibinden.com