Regal raptor 250 ? Ramzey 250 ?

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında EMRAH BAGCI tarafından paylaşıldı.

1. EMRAH BAGCI

EMRAH BAGCI Üye

Motosiklet:
    Ramzey
    Merhaba,

Regal hakkında fazla konu göremedim burda. Maddi imkanlarım ölçüsünde Çinliler içinde en iyisi olan Regal almaya karar verdim 250 dd-9 su soğutmalı ama servis ağı konusunda şüphelerim var. Öncelikle japon tavsiye edilmesin lütfen,imkanım bukadar ve ikinci el almak istemiyorm :) ramzey in özellikleri daha kötü ama servisi daha iyi gibi geldi. yani regal im arızalansa nereye götürecem,ankaradaki tek servis redline motor o da çankaya da,bana ters. regal çok arıza yapmaz oyüzden düsünmene gerek yok diyebilirmsiniiz? yeni bi kullanıcı olduğum için servis konusu daha onemli benim için. bu iki motor arasında ne tasiye edersiniz bu şartlarda? kullanıcılarından özellikle bilgi almak isterim.

kazasız sürüşler...

2. soner.kol

soner.kol Yeni Üye

Motosiklet:
    Regal Raptor
    Motoruna iyi bakarsan emin ol çok servis derdin olmayacak sadece acemilik.
    Bunun dışında birde hysong gv250 öneririm kore uygun sayılır zorlarsan dd 9b civarlarında bulursun!.

Önerim git üzerine bin ikisinide gör zaten ayağın kalbin seni doğru makineye götürür.
    :) Doğru kararlar.!!!

3. EMRAH BAGCI

EMRAH BAGCI Üye

Motosiklet:
    Ramzey
    Çinliler arasında en az sorun çıkaranı raptor olduğu için hakveriyorm söylediğine ama yine nolacağı belli olmaz. dediğin gibi acemiliğimizden sorun biz motora sorun çıkarabiliriz :D
    hyosung u da çok methediyorlar ama raptor a gönül koydum ben bikere,daha fazla düsünmek istemiyorm,lcam geçecem ins..para da bukadar zaten :) aynı fiyata hyosung un ikinci eli bulunur bende ikici el istemiyorm.
    buarada sende de raptor var galiba,servis konusunda yardımlarını alırım..

teşekkürler, sorunsuz sürüşler,

4. burakgoral

burakgoral Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Yeni başlıyorsan regal çok çok iyi bir motor. Ben bindim gezdim, ama sırf bildiğim için tanıdığım birinden roadstar aldım. bu da işimi görüyor. bencede için ısınsın ve başlangıç için fazla masraf etme.

5. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

kararınızı vermişsiniz zaten, bize sorulacak ne kaldı onu anlamadım,yok japon demeyin,yok servis ters geliyo bana v.s sen hiç burada araştırma yapma derim, zaten yapsanda kendi bildigini okuyacan neyse karar senin:D:D

Eren Göksel bunu beğendi.
  6. EMRAH BAGCI

EMRAH BAGCI Üye

Motosiklet:
    Ramzey
    kararımı verdim derken,arzum isteğim gönlüm raptor yönünde :D ama servis konusu için yazdım buraya daha çok. raptorun servis konusu biraz sıkıntılı bildiğim kadarıyla,ramzey in servisi var bana yakın,görüntü anlamında da raptora benziyo,fiyatı da çok iyi,plaka masrafı dahil .3500-3600 diyolar,raptoru plaka hariç 5,300 falan. kararsızlığım bundan ama bikaç haftam daha var,para bekilyorm da biyerden,ozaman kadar kesinlestirelmek için bilgilerinizi bekilyorm yani :)

7. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Emrah bey, servise gitmek istemiyormusunuz?
    Sıfırmı almak istiyorsunuz?
    Bütçeniz sınırlımı?

O zaman alın bir ybr125, servise de gitmezsiniz, sıfırını da alırsınız, hem de japon almış olursunuz. Dertsiz tasasız binersiniz. İlk motorum ybr125'di (Şenol abi sayesinde) Tekrar motosiklete başlasam yine onu alırım.

EMRAH BAGCI bunu beğendi.
  8. EMRAH BAGCI

EMRAH BAGCI Üye

Motosiklet:
    Ramzey
    sağolun ama ybr 125 ilgilendiğim tarzda bir motor değil,raptor da ramzey 250de cpohher tazır motorlar ve ben chopper istiyorm. yoksa tabiki ybr 125 iyi bi baslangıç olabilirdi.

9. EMRAH BAGCI

EMRAH BAGCI Üye

Motosiklet:
    Ramzey
    Buarada,yeni bir üye olarak kurallara uymaya çalışıyorm. resim ekledim ama görünmüyor,iki kerer farklı resim koydum olmadı. yüzümde görünüyor yani. formatı jpg, başka bi sorun mu var acaba? resim boyutuyla ilgili bi kural göremedim mesela?

10. halidun kaya

halidun kaya Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    epey araştırmışın 2 motor hakında karar vermissin gibi ben sana eski bir reegal kullanıcısı olarak tavsiye ederim su sogutmalı ve yaygın çinli kalitesinden üstün güzel bir motor
    servis ankarada nasıl dır bilmem ama sanjıman sorunu olur biraz sert kullanırsan istanbuldan destek alırsın http://www.raptorriders.net/ regalcilerin sitesi burda herkez yardımcı olurlar hakkında hayırlısı olsun kardeşim

11. EMRAH BAGCI

EMRAH BAGCI Üye

Motosiklet:
    Ramzey
    aklım raptor da kalıyo ama yakınımda servisi oldugu icin sırf ramzey alıyorum. çarsamba gibi elimde olur,resim koyarım :)

12. Eren Göksel

Eren Göksel Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    Şimdiden hayırlı olsun dostum..Almışsın artık arkana bakma..

EMRAH BAGCI bunu beğendi.