Regal Raptor 250e-9 Hakkında

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında Korayu tarafından paylaşıldı.

1. Korayu

Korayu Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Mrb arkadaşlar regal raptor 250e-9 2006 model 25000km motor buldum fiyatı 4250tl almayı düşünüyorum.Bu regal raptorların 2011 öncesi serisinin balansörsüz ve 10000km bir şanzuman dişli setini değiştirmek gerekiyormuş o da 700-800tl masraf açıyomuş bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi?

2. Kaya Fatih

Kaya Fatih Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Çinliye hiç bulaşma müdür..parçayı bulsan bile ikinci el parça takılıyor oda ne kadar idare edecegi meçhull

3. Korayu

Korayu Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    hocam napim 2 el gv bulsam alcam burası mondial diyarı gibi hep mondial mct kaynıyo.ybr cfb de sevmiyorum.şimdi gidip 12000tl ye gv 250 alsam eder mi bilmem ama düşüp kalktığım zaman motora yazık olur.En fazla 2 sene kullanıp değiştiricem.

eseroglu.m bunu beğendi.
  4. Kaya Fatih

Kaya Fatih Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    walla kardeşim bende kendine kaliteli bir motor seç evet şekli şemali motorun önemli ama sonuçda can taşıyor yani..yamaha fazer 8 kullanıcısıydım..paraya ihtiyacım oldu sattım ybr aldım ama bundanda çok memnunum hem satarken zararda etmiyorsun

eseroglu.m bunu beğendi.
  5. Korayu

Korayu Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Hocam doğru söylüyosunda kilo probblemim var üstünde rahat oturamıyorum ki.Mondial destro 250 (touring) var bilirmisin onun üstünde bile rahat oturamadım kilodan.