Regal Raptor cruiser bilgisi olan?

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında basist tarafından paylaşıldı.

1. basist

basist Üye

Motosiklet:
    Keeway
    arkadaşlar hala yazın hangi makinayı alacağıma karar veremedim. caracal 200 düşünüodum ama regal raptor gibi(ismi bana soğuk gelsede) bir makina dikkatimi çekti.250cc çift silindir su soğutmalı bir motoru var.kullanan yada bilgisi olan varsa aydınlatırsanız sevinirim.motorun görünüşüde hiçte fena deil aslında:confused:[​IMG][/IMG]

2. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    İdare eder işte :)

3. basist

basist Üye

Motosiklet:
    Keeway
    eeee.ulaş hocam tabi dragstar kullandıktan sonra bu makinalara burun bükmek normal tabe:D kullanan arkadaşları bulursam sevinicem teşekkürler...

4. steve

steve Yeni Üye

bu motorsıkletı bılıyorum gorunusu ıyı sosıs cantalar felan koyunca cok guzel oluyo yakıtı az yakıyo tabı yaktıgı kadarda gıdıyo parcaları zor bulunsada parcaları saglam dusuyo cabuk bozulmuyo sesı guzel vıtesler ıyı gecıyo ama bazen zorluk cıkara bılıyo 100 km hızdan sonra ruzgar asırı derecede rahatsız edıyo ama koltukları cok rahat fıyatı 5,500 olarak bılıyorum (sıfır) ana caddede pek ıyı olmasada mahalle ıcınde kullanımı en guzel olan motorlardan crusierlerden bır tanesı

saygılarla Steve..

5. steppenwolf

steppenwolf Yeni Üye

benim motor regal raptor . 6200 km de. 10 aydır kullanıyorum ve ilk motorum . diğer çin malı motosikletleri kullanan arkadaşlarım var ve rahatlıkla aralarındaki en iyisinin regal olduğunu söyleyebilirim .

bir çok artısı eksisi var . ben 3 sefer izmirden istanbula gidip geldim yaklaşık 6-7 saat sürüyor . bir mola verdim ve hiç sorun çıkarmadı. yalnız yedek parça sorunu yaşanıyor ,servis kötü , mesela bir fan muşurunu yaklaşık 2 ay bekledim gelmedi bende sanayiye gidip kendim bir muşur yaptırdım. motor çoğunlukla ufak tefek sorunlar çıkarıyor beni hiç yolda bırakmadı. görünüş şık ,ses fena değil 5000 ytl ye kadar alınacak en iyi motor gibi . 5000 ytl nin üzerin 1000-2000 ytl daha çıkabiliyorsan piyasayı daha iyi araştırmanı ve servisi iyi olan marka bir motoru tavsiye ederim.