RKS RK200-R hakkında yardım

Konu, 'Enduro Kullanıcıları' kısmında ercan sekitmez tarafından paylaşıldı.

1. ercan sekitmez

ercan sekitmez Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    öncelikle herkese merhaba arkadaşlar, bir süredir motor arıyorum önce kawasaki klx250 ye niyetlenmiştim ama beni biraz aşacak gibi bende tesadüf bu motoru buldum ama hiç bir bilgim yok bu motorla ilgili. boyum 1.78 klio 87 yardımcı olursanız sevinirim.

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Al bir ybr 125 esd bak keyfine.Ne idüğü belirsiz markalara takılma

3. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    ercan öncelikle seni bir tanısaydık nerelisin ne iş yaparsın.yüzünün göründüğü bir fotoğrafını görseydik ;)

4. ercan sekitmez

ercan sekitmez Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    şöyle sölim o fotoğrafı bende görmek istiyorum :) ama her denememde hata veriyor. Çözemedim ne olduğunu. Aslında başka bir sayfada yazmıştım nereli olduğumu ama tekrar yazayım, ben tarsusluyum, makina tasarımcısıym :) .... şenol abi zaten elimin altında 2007 model bir honda cbf 150 var ama motora baksan 2007 demezsin motoru gören satıymusun diyo zaten. 9000 km de ve inan kaportasında bezle silersinde haleler oluşurya o bile yok. tabi benden çok babam kullanıyor o motoru. benim amacım motorun arkaya atacam fotoğraf makinasını, tripodunu bide çantanı dağ tepe gezecem. :) klx 250 aslında çok hoşuma gitti fakat biraz bana tuzlu gibi geldi ama hala ümidim var. diğer motora gelince satıcı bana tayvan malı olduğunu söyledi.