Sadece eşli üye kabul eden siteler (resmi veya nişanlı gibi)

Konu, 'Yurt İçi ve Yurt Dışı Motosiklet Siteleri' kısmında Burak.Cingiz tarafından paylaşıldı.

 1. Burak.Cingiz

  Burak.Cingiz Aktif Üye

  Kayıt:
  29 Eylül 2008
  Mesajlar:
  114
  Beğeniler:
  47
  Şehir:
  istanbul
  Motosiklet:
  Honda
  özellikle hatun kısmısı motorsiklet karşıtı olan üyelerimize yardımı olacağını düşündüğüm siteler aşağıdaki gibidir. Orada 40-45 yaşlarına kadar varan artçı hanımları görünce genelde yumuşuyorlar:)

  www.coupleriders.net : merkezi sultanahmette bulunan sanırım bu alanda en çok üyeyi barındıran site. ciddi gezi programları ve haftalık düzenli toplantıları ve sultanahmette otel işleten bir abimizin (hakan) sahip olduğu bir site. ayrıca toplanma mekanı için kendi cafesini ve istanbuldaki güzel yerleri de kullanıyorlar

  www.keyifgezginleri.com : Coupleridersa göre daha ufak bir grup. dışarıdan üyeyi ancak referansla kabul ediyorlar. Belli bir mekanları yok anlık olarak nerede buluşulacağına karar veriliyor. Yine yoğun gezi programları var ve gezi ve toplantıları çoğunlukla yüzde 80 üye katılımı ile gerçekleştiren bir grup. Sitenin herhangibir sahibi yok ancak 3 kişilik bir ihtiyar heyeti ve üyelerin kararları yönünde hareket ediliyor.

  www.familyrider.org : Yine aynı konseptte üye alımına her daim açık bir site. gezi programları ve toplantıları yine düzenli ve programlı. Site sahibi faruk abimiz. Üye alımı sürekli olarak açık olduğu için kolay katılınabilecek bir grup.