Sago ya yakıştıramadım

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında tayga berat kılıç tarafından paylaşıldı.

1. tayga berat kılıç

tayga berat kılıç Aktif Üye

Arkadaşlar ben de şimdi duydum ve çok utandım

HAYRANINI DÖVDÜ! Sagopa Kajmer olarak bilinen rapcı Yunus Özyavuz, yine kendisi gibi rapcı olan eşi Esen Güler Özyavuz'la birlikte 11 yaşındaki hayranı Ç.D'yi dövdükleri iddiasıyla gözaltına alındı. İddiaya göre, Ataköy'e geçtiğimiz günlerde taşınan 11 yaşındaki Ç.D, arkadaşlarıyla birlikte sitede dolaşırken, bir arkadaşının Sagopa Kajmer'in evini göstererek "Burada oturuyor" dedi. Bunun üzerine Ç.D., hayranı olduğu Kajmer'i görmek için giriş kattaki evin camından içeri bakmak istedi. Bu sırada yine eşi Esen Güler Özyavuz'la birlikte dışarı çıkan Sagopa Kajmer, küçük hayranını saçından çekerek sürükleyerek evin içine soktu. Bu sırada kapıyı kilitleyen Kajmer, küçük çocuğu dövmeye başladı. Ç.D'nin arkadaşlarının durumu ailesine bildirmesi üzerine, site sakinleri ve aile küçük çocuğu Kajmer'in elinden kurtardı. Olay yerine gelen polis ekiplerinin müdahalesiyle, Kajmer ve eşi gözaltına alınarak Ataköy Polis Merkezi'ne götürüldü.

:(:(:( çok üzüldüm bu kadar kişiliğiyle ve bilgisiyle ön plana çıkan bir rapçi nin böyle bir davranışta bulunması beni çok kırdı. Herhalde başka bir sebebi vardır

ama sagopa kajmer i ilk defa duyan arkadaşlarımız varsa hemen açıklayayım sagopa kajmer asla böyle biri olmadı.çok sakin biridir yorumlarınızı bekliyorum

saygılar

inşallah her iki taraf ta da sular dinmiştir diye umuyorum:(

2. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    hazımsız pirimat!! kim oluduğunu sanıyorki bunlar? kendide biliyor
    demekki gücünün iki karış çocuğa yeteceğini.

3. Goktug Uguz

Goktug Uguz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    İsterse kralı olsun o cocuga el kaldırıyorsa acizdir sefildir.

4. Recep Varlı

Recep Varlı Site Müdavimi

Motosiklet:
    Salcano
    ülkemizde kimi insanlara hakettiğinden çok daha fazla önem ve değer verilirse bu tür olaylar duymamız mümkündür

çağrı kocaçoban bunu beğendi.
  5. Turgay

Turgay Site Müdavimi

Motosiklet:
    Regal Raptor
    Bende sagopa o çocuğu hırsız zannetmiştir. Sagonun küçük çocuklara el kaldırmayacağını biliyorum. Arkadaşlar malesef ki türk medyası olayları abartmanın dışına çıkararak bambaşka bir şekle sokabiliyor..

çağrı kocaçoban bunu beğendi.
  6. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Çocuk döven bir yetişkinin psikolojik sorunları vardır..Böyle kişilerde aşağılık kompleksi dahil her türlü kompleks olur..İnsan olmanın değerlerini bilmez ve acizdir!..Böyle kişilerle iletişim de kurulmaz!...Bir çocuk hırsızlık dahi yapsa masumdur!..İnsan olmadan uzaklaşan böyle insanlar ağzıyla kuş tutsa bana kendini affettiremez!.. (Geçenlerde 12-13 yaşındaki çocuğun ensesini sıkıp kızartan şahıs da kişiliğini ortaya koymuştu!..)

serkan thundercat ve Recep Varlı bunu beğendi.
  7. tolgafb

tolgafb Üyeliği İptal Edildi

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Ceza Sagopa Kajmer küfür ettiqinde Benim Pek hoşuma qitmiyordu..Ama Şimdi neden Küfür ettigini daha iyi anLıyorum..

8. çağrı kocaçoban

çağrı kocaçoban Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    ben medya dan yana bi sorun olduğuna inanıyorum bunu yapacak karakter de bir insan olmadığını düşünüyorum olay bir çözümlensin çok sevdiğim bir insanı türk medyasına güvenerek aşşalamak kötü ilan etmem istemem :(

Turgay bunu beğendi.
  9. azigun

azigun Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    bende bi sago dinleyeni olarak haberi duyduğumda şok olmuştum..mutlaka bi açıklaması vardır diye düşündüm,beklenen açıklama bugün sagonun resmi web sitesinden yapılmış..
    açıkçası ben çok tatmin edici bulmadım..ne olursa olsun bu denli büyük bir hayran kitlesine sahip bir insanın böyle bir davranışta bulunması yakışmadı.. !!
    sagonun avukatının açıklaması..

Medya Yine Yapacağını Yaptı

Yunus ve Esen ÖZYAVUZ 29.03.2009 tarihinde(dün) evlerinde istirahat ederken önce kapı zili yaklaşık yirmi dakika kadar çalınmış, sonra yumruklanmaya başlanmış bununla kalmayan yaklaşık 8-10 kişilik grup camları yumruklamaya başlamışlardır. Bu arada camı zorlayarak açan kişi diğerlerine seslenmiş ve –gelin lan gelin açıldı– demiştir. Bunun üzerine
    Zaten Tehdit edildiği için Bakırköy C.Başsavcılığı’ nda soruşturması devam eden Yunus ÖZYAVUZ dışarıya çıkmış ve yarım saati aşkın bir süredir kapı ve camları taciz eden ve nihayetinde açan Ç.D’ye elinde bulunan (Ç D’nin kendi elindeki) oyuncak silahla bir tane vurmuştur. Tehdit edilen bir insan psikolojisiyle düşünmek elbette ki normal olmayacaktır. Kaldı ki Yunus ÖZYAVUZ ilk andan bu yana pişmanlığını belirtmektedir. Ç D’nin kendi ifadesinde bile yer almayan bir çok asılsız haberin medyada yer alması medyanın güvenilirliğini ve saygınlığını açıkca göstermiştir.
    Yalan yanlış iddiaları haber diye servis eden tüm yayın kuruluşları hakkında suç duyurusunda bulunulacaktır.
    Bir sanatçının kendi hayranına bahsedildiği şekilde davranması hiç mümkün olabilir mi? Kaldı ki Sagopa Kajmer ismi hiçbir zaman böyle bir olayla anılmamıştır. Onun hayranlarına da hayranı olmayanlara da nasıl davrandığı 12 yıllık sanat geçmişinden bellidir.�
    Sözde haber diye sunulan saçmalıklardaki iddiaları değil Onu tanımayan muhabirler düşmanları bile ileri sürmezdi…

Not:Medyanın beyan ettiği yalan haberlerdeki gibi Sagopa Kajmer bir kız çocuğunu dövmemişir,olaydaki çocukların hepsi erkek çocuğudur.

Avukat Cemal Donat

Turgay ve çağrı kocaçoban bunu beğendi.
  10. Turgay

Turgay Site Müdavimi

Motosiklet:
    Regal Raptor
    ah medya ah medya :) bizim türk medyasına güvenim sıfıra yakın zaten ;)

azigun ve çağrı kocaçoban bunu beğendi.
  11. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Açıklamada sanki kız çocunu darp ayıp da,erkek cocuğu dövmek mübahmış gibi söylenmiş!...Evi 20-30 dakika taciz edilen birisi önce polisi arar,güvenliği arar,..Bu açıklama bana hiç inandırıcı gelmedi!..Suçu medyaya yıkıp ayıbından kurtulmak istiyor!..

12. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    Sagopa ekranda başka bir rap grubuylada kavga etmişti ama bir iki olayla adamı asamayız bizim medyamız sever böyle haberleri bak kulağımıza kadar geldi manşet lazım onlara bundan daha iyi bir malzemede bulamazlar eğer yanılıyorsak ve bunu gerçekten yaptıysada büyük bir kopma olacaktır dinleyenlerinden çocuğa el kaldırmak acizlikten başka bişey değil hırsız olsa bile yinede bu bir çare değil emniyet güçlerini ararsın onlar gereken işlemi yapar hakimmisin savcımı polismi kimsin sen????