Şanlıurfa'da motosiklet faciası

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında ulas tarafından paylaşıldı.

1. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Şanlıurfa'da motosiklet faciası
    22 Şubat 2008 Cuma 19:52
    Şanlıurfa'da iki motosikletle yolcu minibüsün çarpışması sonucu 2 kişi öldü

Şanlıurfa'da iki motosikletle yolcu minibüsün çarpışması sonucu 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Osmanlı Mahallesi'nde 63 DF 512, 63 VD 573 plakalı motosikletler, karşı yönden gelen 63 D 0070 plakalı yolcu minibüsüyle çarpıştı.

Kazada motosikletlerdeki, akraba oldukları öğrenilen Mehmet Demir (18) ve Süleyman Demir (22) öldü, İsmail Demir (25) ve Süleyman Demir yaralandı.

Yaralılar Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde tedavi altına alındı. Minibüs sürücüsünün gözaltına alındığı bildirildi.

Kaynak: İnternet Haber

2. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Ulaş hocam ben bukadar çok motor kazasını biraz da çin malı motorlara bağlıyorum.Sanırım herkez hak verir.Daha düne kadar motosikletliye deli gözü ile bakan herkezin evinde bu gün ucuz olmasından dolayı 1 motosiklet var.Ben ayaklarım yere erdiği günden beri motor tepesindeyim ve her nekadar cahillik yaptığımız zamanlar olsada hiç bir zaman aşırıya kaçtığımı hatırlamam.Şimdi ise yolda yayan yürürken 15-16 yaşındaki çoçuklar üzerinize çarşı içinde motor sürüyor.Tabiki buda motosiklete gönül vermiş kişiler için toplumda hiçde güzel olmayan bir imaj oluşturuyor.Tabiki kattığı bir çok güzellikde var.Motor kültürü arttı.Daha önce motorluya küfür eden bir amcam bu gün Honda twistır a biniyor :) Bu çok güzel.Ben ufakbir ilçede yaşamama rağmen neredeyse her gün bir motor kazası duymakdayım.Ve ne yazıkki bir çoğuda ölümlü kaza :( :( Ne diyelim inşl. bir gün bizde en az avrupa ülkeri kadar duyarlı oluruz trafikde.Ama eğitim şart.Şuan ki eğitim gibi olmadığıda kesin! Bu ölen kardeşlerime Allahdan rahmet dilerim ailelerine de sabır :(

Turgay, Ufuk Erten ve Eren Göksel bunu beğendi.
  3. ergün parmak

ergün parmak Yeni Üye

evet bu çin malları türkiyenin nüfusunu azaltıyor

4. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    valla ne denirki kanım dondu birde böle bir kazada ben yapınca dahada bir kötü oldum ölenlere allahtan rahmet yaralı arkadaşlarada acil şifalar dilerim

5. Turgay

Turgay Site Müdavimi

Motosiklet:
    Regal Raptor
    Büyük geçmiş olsun, tüm camiyanın başı sağolsun..

6. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    kaza 22 Şubat 2008 Cuma olmuş. ben anlamadım sanırım tekrarmı aynı kazadan olmuş???

7. Turgay

Turgay Site Müdavimi

Motosiklet:
    Regal Raptor
    Karıştı ortalık :)