Satılık zeus 3000a moduler kask + masterlock 8292 eurdpro kilit

Konu, 'Sahibinden İkinciel Motosiklet Ürünleri' kısmında Fatih Benli tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Benli

Fatih Benli Üye

Kaskı mototrden, kilit ise motoekden alındı.Yaklaşık 1 hafta oldu, motoru bırakacağımdan satıyorum.

Kaskı alana yanında ekstra aparatıda verilicektir. Bu aparatla kaskı 2 farklı şekilde kullanabilirsiniz.0`dan bir farkı yoktur.

Kilidi alana; 4 adet kilit anahtarı verilecektir.Güvenlik seviyesi 16’dır.0dan bir farkı yoktur.

Kask tek başına (yanında aparatı, kış kulaklığı ve kutusuda verilicektir) 350tl

Kilit tek başına 100tl

2sini alana cuzi miktarda indirim yapılacaktır.

İletişim için: tecno_club@hotmail.com yada 05069000030 numaralı telden bana ulaşabilirsiniz.

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hayırdır motorculuğu neden bırakıyorsunuz

3. Fatih Benli

Fatih Benli Üye

Düşük hızda yan yattım.Daha yüksek hızda neler olabileceğini farkettim ve bu yüzden yol yakınken geri dönmek istiyorum :)

4. Edis Buğra

Edis Buğra Misafir

Motorculuk bu yüzden bırakılır mı? :) Kalkalı 10 dakika kadar oldu ve rüyamda motorlara biniyordum. Çok karışıktı ama bu kısmını bilseniz yeter. Rezil olmayalım millete akşam akşam :D

Ayrıca ilk kez motor sürüşümdü, çok eğlenceliydi :D

5. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Neden yan yattınız.Anlatın çözümü bulalım.Varmı öyle yan yattım çamura battım deyip motoru bırakmak.Yarın öbür gün oto yada otobüsle kaza yaparsanız bir daha onlarada binmeyecekmisiniz.
    Bu kazadan çıkaracağınız dersler olması lazım.
    Gelin siz bir kez daha düşünün.
    Siz eğitim aldınız mı

ali.ozturk bunu beğendi.
  6. Fatih Benli

Fatih Benli Üye

Daha eğitim almadım.Şenol abi, senin düşüncenede saygı duyuyorum ama motora dışardan bakarken farklı, üstündeki iken farklı geldi bana ve bırakmaya karar verdim.Bu karardan beni hiç kimse vazgeçiremez ve ben alıcağım dersi aldım. Teşekkür ediyorum düşünceleriniz için.

7. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

fatih motorunla, parcalarını ,bişka yerde satsan,bırakma nedenleri burda yazıpta havamızı bari kacırmasan,senin yazını okudukdan sonra sen akıllısın da biz aptalmısız gibi, bırakma nedenini kelimelere dökmüşün,sanki motosiklete binmek oyun,elbette tehlikesinin farkındayız,sen bırak motosikleti sen dogru karar vermişsin,başka tehlikeler yok motordan başka,,:confused::confused::confused:

Murat Burak bunu beğendi.
  8. Fatih Benli

Fatih Benli Üye

Bu tamamen kendi yorumun. Eğer forumda ''SAHİBİNDEN İKİNCİ EL DUYURULARI'' diye bi başlık varsa ve bu başlık altına topic acabiliyosak bende topic açma hakkından yararlanırım.Ayrıca bu sadece kendi yorumundur.Görmek istemiyosan forumdan çıkabilirsin yada sessiz kalabilirsin.Bu benim kararım ve başkalarınada saygı duymak düşer, duymuyorsada bu forumda böyle düzeysiz şeylerin yeri yoktur.Lütfen yorum yaparken karşı tarafı incitmeden yapalım ömerkırcaer arkadaşım

9. Emre PALAK

Emre PALAK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Aslında bu kadar arkadaşın üzerine gitmeye gerek yok. Tabiki hepimiz tehlikenin farkındayız ve çeşitli şekillerde bu tehlikeleri bertaraf etmeye çalışıyoruz. Eğitim alıyoruz, kendimizi geliştiriyoruz, araştırıyoruz, paylaşıyoruz çünkü ondan vazgeçemiyoruz. Herkesin bu şekilde yaklaşması gerekmiyor. Bazı şeyler insanlara cazip gelir ama denediklerinde kendilerine göre olmadığını anlarlar. Aslında bunu anlayıp kabul etmekte bir medeni cesarettir. Kimide fotoğrafçılığa başlamak için profesyonel bir DSLR alır ama hayran olduğu o fotoğrafları hiç yakalayamadığı için makinasını satar bu tip ilanlar gördüm.

Yinede arkadaşı farklı şeyleri denediği, durması gereken noktayı belirleyebildiği için kutluyorum. Bundan sonrası için başarılar.

10. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

hoşuna gitmedi sanırım neyse sen anladın ne demek istedigimi,,,tepkinden :eek::)

11. Fatih Benli

Fatih Benli Üye

Teşekkür ederim yorumunuzdan ötürü.

12. Edis Buğra

Edis Buğra Misafir

Açıkcası bugün bende biraz korktum ama önlemi alıp birazda tecrübe kazandıktan sonra normal birşeymiş gibi geleceğini düşündüm. Minibüsteyken kapı açık gidiyorduk bende kapının yanındaki ilk koltuktaydım. Esintiyi severim. Minibüs 60-70 ile falan yol alıyordu, baktığımda daha hızlıymış gibi göründü, yerdeki çizgilerin geçiş sıklığına baktım, esen rüzgarı hissettim.. 70 de böyleyse nasıl 90-95 yaparım diye düşündüm. Şehir içinde 50 ile gidiyorsun ama şehirler arasında 50 ile gitmek olmaz. Hem yakışı kalmaz hemde arkadan gelene sorun olursun. Ama motoru bırakmayı düşünmüyorum. Düz yolda düşeceğimi sanmıyorum ama en korktuğum şey virajda hızlı yada yavaş hiç farketmez; yatmak. Motora mı acısam kırılan gururuma mı yansam? Bu yüzden Şenol abinin hoşuna gitmiyor ama hondanın ilk üç eğitimine girmeyi planlıyorum yavaş yavaş. :)

Motorun marka modeli neydi bu arada sorabilir miyim?

13. Fatih Benli

Fatih Benli Üye

Mondial 150 zat scooter

14. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Mesele benim hoşlanmam meselesi değil.Eğitim eğitimdir.
    Benim bahsettiğin konu kapalı alanda olmasıdır.Bunu ancak ileri sürüş eğitimleri aldığınızda anlayabilirsiniz.
    30 km hızla kapalı alanda size ait olmayan ve güvenliği en ileri seviyesinde olan motorlarla normal akan trafik aynı değildir diyorum.

Amam bunu ancak diğer trafiğe açık alanda ve gerçek virajların olduğu eğitimlerde anlayabilirsiniz diyorum.

Hocamın da dediği gibi düşmeyen motorcu değil düşmeye meyilli motorcu vardır.

Virajda motoru nasıl yatırmayacağınızı öğreneceksiniz.Ve mesela düştünüz.Tekrar yazıyorum.Ne motora ne de başka şeye acımayın.Yeni motor alınır yeni sen alınmaz imkansız mümkün değil.Motoru düşünerek yatırmamak düşürmemek için uğraşırsan düşersin.Düşeceksin de.Bu kaçınılmaz.Düşeceksiniz ki düşmenin ne olduğunu anlayasınız.
    Neyse bu uzar gider.
    Size kolay gelsin.

15. Fatih Benli

Fatih Benli Üye

Sağolun şenol bey.

16. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Fatih motosiklet gerçekten çok ama çok tehlikeli bir araç. Kendini tehlikeye atmak istememene saygı duyuyorum. Bizde kendimizi tehlikeye atmak istemiyoruz. Bunun için eğitim alıyoruz ve almaya devam ediyoruz. Daha on gün önce motosikletimle giderken köpeğin biri paçamdam kaptı motorla beraber indirdi beni yere :) Şenol hocam da şahittir. Ama ne yapalım gülü seven dikenine katlanır diyorum ve devam ediyoruz. İnşallah bundan sonraki yaşamında mutlu olursun.

Fatih Benli bunu beğendi.
  17. Fatih Benli

Fatih Benli Üye

Teşekkür ederim anlayışın için erol bey

18. Edis Buğra

Edis Buğra Misafir

Yalnız şöyle birşey okumuştum ne kadar doğru bilenlerimiz açıklarsa sevinirim. Scooter kullanması diğer motorlara nazaran daha mı zormuş? Özellikle denge olayı ve dönüşler?

19. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Yeni motorunuzla değildir umarım!...

20. Emre PALAK

Emre PALAK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Scooter türü motolarda denge motorun kendisinde olduğundan normal motorlara nazaran kontrolünün daha zor olduğunu duymuştum. Normal motorlarla benzin deposunu kavrarken aynı zamanda motor ağırlık merkezinizin ortasında bulunduğundan kontrole daha hakimsiniz ama diğer türlü ayaklar sanki sandalyede otururmuş gibi boşta.

Ben sadece ehliyet alırken scooter kullandım ve hiç hoş bir deneyim değildi.

o.somuncu bunu beğendi.