Sattık, Pişmanım, hayırlısı ile alacağım :)

Konu, 'Hayalinizdeki Motosiklet' kısmında Murat Dirik tarafından paylaşıldı.

1. Murat Dirik

Murat Dirik Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    2012 model CBF600s ABS vardı sattım. Alabilmek için o kadar çok uğraşmıştım ki... Resmen 2 senelik tam birikimimi motosikletime harcadım. En sonunda aldım fakat biraz kalıplı olmasından dolayı ve yakıttan dolayı sattım. Tabii ki satarken de yenisine niyetlendim. Kısmet ise NC700S düşünüyorum. Çok güzel bir motosiklet. Ben tamamen gezmeyi seven biriyim. Uzun yolda yoracağını düşünmüyorum.

Berkay Ömür bunu beğendi.
  2. Serdar Yasdere

Serdar Yasdere Üye

Motosiklet:
    BMW
    Allah gonlune gore versin, ama bence iyi bir secim nc700s

3. ahmet geyin

ahmet geyin Organizatör

Motosiklet:
    Hyosung
    Allah gönlüne göre versin murat artık yeni motorunla beni ziyarete gelirsin yanıkağıl köyüne velimeşeden sonra.

4. Berkay Ömür

Berkay Ömür Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    YBR mi 100 bin yaptiktan sonra ben de cbf 600 ya da vstorm dusunuyorum. Herkes nc 700 diyor yahu tipi hic hosuma gitmedi benim o motorun. Fakat herkesten olumlu yorumlar aliyorum. Daha cok touring gibi bir motor o. Ben endurodan yanayim. Soyle 1200gs falan :D

5. ahmet geyin

ahmet geyin Organizatör

Motosiklet:
    Hyosung
    bizim boylar biraz sıkıntı oluyo 1200 ler için berkay

6. Berkay Ömür

Berkay Ömür Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    biraz öyle evet abi, fakat dün 1150 gördüm bir tane gs selesi gayet alçaktı bilmiyorum düşürmüş olabilir fakat cbf 600 gibiydi. ben gs kullanırım fakat dağa bayıra çıkamam, risk gerek. ama normal asfalt yolda sen de kullanırsın abi problem olmaz . motoru hafif sola yatırmış, sol ayağının parmak ucuyla kırmızıda bekleyen sürücüler gördüm ben. :D fakat ben cbf 600 ya da strom diyorum.

7. Murat Dirik

Murat Dirik Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Tabii ki Ahmet abi ne demek... Motosikletim olmadan bile bir çayını içmeye gelirim :) Nc700S'in sınıfında yakıt tasarrufu, konforu ve yol tutuşu çok hoşuma gitti. Geçenlerde denk geldim Tekirdağ'da sahibi 53 yaşında ve öğretmen. Adam 34 yıldır motosiklet kullanıyorum, Honda'nın bu modeli kadar sağlam, güvenilir ve cimri motosiklet görmedim duymadım dedi. Tabii ki bu daha çok yoğunlaşmamı sağladı. Ben uzun yola çıktığım zaman en kötü ihtimal ile 1.500km yol yapıyorum. Yakıtı düşünmem lazım haliyle ve beni yolda huzursuz etmeyecek, rahat olabileceğim, kullanış açısından da kolay olacak motosiklet olarak ta NC700S'i uygun gördüm.

Berkay senin için ise 700X serisini önereceğim. İnan çok memnun kalacaksın. Bizzat X ile test sürüşü yaptım ve benden onay aldı :)

Kimisi diyor ki ya 2 silindir ne yapabilirsin. Aynı paraya adam 4 sıralı işte ne bileyim 80beygir motosiklet alıyormuş.
    Her zaman da diyorum ki, Bana ne kardeşim. Alan kendi düşünsün benim millet ile boy ölçme gibi bir düşüncem yok. Ben kendi motosikletim ile rahat olayım, gezeyim yeter. :)

Berkay Ömür bunu beğendi.