Scooter Kafa Kaldırma ;)

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında Orkun.Çelik tarafından paylaşıldı.

1. Orkun.Çelik

Orkun.Çelik Yeni Üye

Motosiklet:
    Peugeot
    Ben peugeot trekker(100) e sahibim bazı akrobasi hareketlerimi motorumla çok zevk alarak yapıyorum ençok tek teker gitmeyi seviyorum 2 zamanlı olduğundan seri bir motor ve hiç zorlanmıyor :) sizinde akrobasi hareketlerinizi ve motorlarınız merakla bekliyorum ...

2. Burak

Burak Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Merhaba Orkun,

bu forumda akrobasi yapan arkadaşlar bulunmuyor malesef. Bence bir an önce sende bırakmalısın. Abilerin olarak sana tavsiyemiz bu olacaktır.

Eren Göksel bunu beğendi.
  3. Orkun.Çelik

Orkun.Çelik Yeni Üye

Motosiklet:
    Peugeot
    Bilmiyordum abim kusura bakma bilmiyordum zaten çalışmalarım trafiğe kapalı alanda ama yinede tavsiyeni dikkate alacağım :)

4. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Orkun aynı konuyu ikinci kez açmanın sebebini öğrenebilirmiyim...?

5. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sevgili kardeşim
    Sence Motosikleti neden iki tekerli yapmışlar hiç sordun bunu kendine.
    Bugün kapalı alanlarda yaparsın ileride kendine daha büyük bir motosiklet aldığında senle aynı kafa yapısına sahip arkadaşlarınla trafikte yaparsın.
    Sonra sana uyarı yapanlara ne var bunda ben bundan zevk alıyorum size ne demeye kalkarsın ki oda olacak zamanla.
    Ha sen dersen ki ben şov yapmayı seviyorum bu bir meziyet.O zaman sen bundan sonraki hayatına şovmen olarak devam et ve LÜTFEN trafiğe çıkma.Kapalı alanda istediğini yap in tek tekerle ön kaldır ister arkasını kaldır istersen ikisini birden havaya kaldır ama sadece kapalı alanda.

Bizler Motosiklet sürücülüğünün EFENDİ olmasından yana tavır alan bilinçli bir nesil yetiştirmek için burada mesai harcayan bir gurubuz.
    Kapalı veya açık alanda şov bize göre değil.

6. celal serdar çelikten

celal serdar çelikten Kıdemli Üye

Motosiklet:
    BMW
    nokta.......

7. Orkun.Çelik

Orkun.Çelik Yeni Üye

Motosiklet:
    Peugeot
    çok haklısınınz abim eminim zaten bu yollardan sizlede geçmissinizdir.Hatta şuan kendimi size karşı bir suçlu gibi hissediyorum özür dilerim :(

8. Orkun.Çelik

Orkun.Çelik Yeni Üye

Motosiklet:
    Peugeot
    Abim kusura bakma telefondan giriyorum aynı olayı face book gibi sayfalardada yapıyorum internet yavaş olduğundan çift tıklayınaca oluyor ...

9. Fatih Genç

Fatih Genç Aktif Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Suçluluğun bize karşı olmamalı önce kendine sormalısın annene babana sormalısın once sorumlulugun kendı hayatına karşı.

Şenol SEL bunu beğendi.
  10. Orkun.Çelik

Orkun.Çelik Yeni Üye

Motosiklet:
    Peugeot
    Ne deseniz haklısınız :(

11. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    İnternet forumları kullanıcıların doğru bilgiye, tecrübeye hızlı ulaşmaları açısından faydalı mecralar. Çevresinde tüm arkadaşları hatalı davranan birey, kendi yaptığının da hatalı olduğunu fark etmekte zorlanabilir. Bizler, abileri, akranları olarak onları uyarmak ve doğruyu işaret etmek ile yükümlüyüz. Lakin kimseyi suçlamak, azarlamak, ahkam kesmek derecesinde uyarıları yapmaya da yetkili değiliz.

Orkun foruma hoş geldin. Lütfen kendini suçlu hissetme. Kimse bu işlere heves etmeden önce motosiklet sürmenin inceliklerini tam manasıyla bilmiyordu. Zamanla her tür eksiğini tamamlar ve eğer istersen "Güvenli" hatta "İleri sürücü" olabilirsin. Eğitim ile ilgili sayfalarımıza göz atmanı tavsiye ederim. Motosiklet kullanırken yaptığın hataları görmene ve güvenli şekilde sürmene yardımcı olacaktır. Bu işi profesyonel olarak yapan eğitim kurumları da var Lüleburgaz'da İstanbula çok uzak olmayan bir yerdesin. Okuduğun teorik bilgileri pistte tekrarlayarak bilgilerini tecrübeye dönüştürebilirsin.

Bu arada motosikletin büyüğü - küçüğü - yavaşı - hızlısı olmaz. Üzerine bindiğin anda 1000RR kullanan adamla aynı kıyafetleri giymelisin. (1000 RR kullanan maymunla değil "adamla" dikkat et)

Forumda seni daha sık görmek dileğiyle;

12. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Herşey tecrübeden ibarettir Arkadaşım Sen yinede tecrübeli abilerini dinle ve 2 teker üzerinde gitmeye özen göster

Orkun.Çelik ve Şenol SEL bunu beğendi.
  13. Orkun.Çelik

Orkun.Çelik Yeni Üye

Motosiklet:
    Peugeot
    Bende öyle yapıcam abi söylediklerinizi dikkate aldım.

14. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    bence de kendini mahçup ya da suçlu hissetme, şanslı hisset. bu konuyu burada paylaşman ve yapılan eleştrileri de olgunca karşılaman senin için büyük şans bence.

bizler de bir çok video izliyoruz ya da paylaşıyoruz. eğitimli sürücülerin profesyonel gösterileri, tutkunu olduğumuz motosikletin eğitimli ve bilinçli kullanıldığında nasıl insanın uzvuna dönüşebildiğini anlamamıza yardımcı oluyor. diğer yandan zaten değer vermedikleri kendi hayatlarının yanında, diğer insanların canlarına kast eden apaçileri gördükçe kahroluyoruz. mantığını kullanabilen biri olduğuna ve doğru kararlar vereceğine eminim.

Orkun.Çelik ve Eren Göksel bunu beğendi.