Selamlar Olsun Motorcu Arkadaşlarımıza

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Alaattin Çağıl tarafından paylaşıldı.

1. Alaattin Çağıl

Alaattin Çağıl Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Merhaba Arkadaşlar..

Adım : Alaattin
    Yaşadığım Yer : Muğla/Marmaris
    Memleket : İzmir / Konak
    İletişim(MSN) : DjSterimar@djler.net
    Facebook : www.facebook.com/DjSterimarMix

Biraz kendim Hakkımda

Herzaman iyi şeyler için çabalarım bazen kötü şeyleride görmemezlikten gelmek gereklidir çünkü. Genelde herkeze iyi davranırım. İyi niyetimi çok suistimâl eden oldu fakat herzaman hatasını anlıyanada dönüp eyv. demişimdir. Neyse ;
    Türkçemi iyi kullanmaya çalışırım.Diğer insanların görüşlerine açığımdır ve saygılıyımdır.Ayrıca pek çok sitelerde yada oyunlarda görev almışımdır ve hâlada çalışıyorum bir çok yer için . Nelerden anlarım konusuna gelirsek ; Bilgisayar ile ilgili her türlü işten anlarım , anlıyamadığım bir olayı bile araştırıp mutlaka üzerine düşerim. Futboldan anlarım . Dj'liğe gelirsek herşey içimi hoplatan Tekno müzikleriyle başladı.Bir gün Dj kabininde olan oldu ilgim arttı ve işi çözebileceğime inandım. Şimdide severek çalıyorum. yrıca bir araç tutkunluğum vardır. Şuana kadar arabam oldu motorum oldu. Hepsine en iyi şekilde baktım çünkü aracına bakarsan araç ozaman istediğin performansı verir ve sana sana zorluk çıkartmaz. Fakat huyumdandır hiç bir zaman sade olmadılar herzaman dış modifiyeyi eksik etmedim.

Favori Sanatçilar : ● David Gueatta ● The Prodigy ● Lady Gaga ● Hardwell ● Tiesto

Favori Kitaplarım: ● S*x Çetesi ● Ejderha Mızrağı Serisi ● Unutulmuş Diyarlar Serisi

Favori Sözlerim : The way that booty movin' I can't take no more
    Have to stop what i'm doin so I can pull her close
    I'm tryna find the words to describe this girl without being disrespectful

Favori Filmlerim: ●Saw-1-2-3-4-5-6 ● Lord Of the Rings ● The Fronties ● Harry Potter ● Zathura ● Benjamin Button ●Three ● The Hunger ● Premonttion ● The Wicker Man ● The Godfather ● Vertigo ● Paranormal Aktivty

Favori TV Kanallarım: ● Discovery ● National Geographic ● Movie Max ● AKILLI TV

~ Daha pek çok şey vardı fakat burası için bukadar yeterli. Hatta çok fazla bile yazmışımdır.

İyi Forumlar Dilerim Arkadaşlar.

Bana Zaman Ayırıp , bu tanıtımımı okudunuğunuz için TEŞEKKÜRLER...

GGC*Sterimar / Dj Sterimar

2. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    hoş geldiniz. keyifli forumlar.

3. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Bayağa ayrıntılı bır tanıtım olmuş Hoş geldınız umarım kalıcı ve katılımcı olursunuz keyifli forumlar

4. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Hakikaten baya tanıdık seni aramıza hoş geldin