Sevgilisini motosikletten düşürdü, 15 yıl hapis

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında Şenol SEL tarafından paylaşıldı.

1. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Tufan B., sevgilisinin motosikletten düştüğünü fark etmeyip evine giderek uykuya dalmış, yola düşen yolcu üzerinden birçok otomobil geçince parçalanarak feci şekilde can vermişti.

Avcılar'da alkollü bir şekilde motosiklet kullanırken arkasında oturan kız arkadaşının düşürerek ölümüne sebep olan kurye, 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Motokurye olarak çalışan Tufan B. (29), iki yıl önce kız arkadaşı Açık Öğretim Fakültesi öğrencisi Özlem Yolcu (19) ile gece geç saatlere kadar bir barda eğlenmiş, daha sonra Tufan B.'nin Küçükçekmece'deki evlerine gitmek üzere motosikletle yola çıkmışlardı.

Aşırı alkollü olan Tufan B., Avcılar'a geldiği sırada motosikletin hakimiyetini kaybederek bariyerlere çarpmış, bu sırada arkasında oturan Özlem Yolcu yere düşmüştü. Tufan B., sevgilisinin düştüğünü fark etmeyip evine giderek uykuya dalarken, yola düşen yolcu üzerinden birçok otomobil geçince parçalanarak feci şekilde can vermişti. Mahkeme sanık Tufan B.'yi 18 yıl hapis cezasına çarptırdı. Heyet sanığın iyi halini göz önünde bulundurarak cezasını 15 yıl hapse çevirdi.

2. Bülent.Ö

Bülent.Ö Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Bu habere ne diyeceğimi bilemiyorum ! İstanbul'da da geç saatlerde motorsiklet kullananların çoğunun alkollü olduğunu geçen forum toplantısında öğrendim ve inanamadım...

Önder Yıldırım bunu beğendi.
  3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    olayın traji komik tarafı bu aklıevvel kız arkadaşını motordan düşürdüğünün bile farkında olmadan eve gidip yatması.e yuh artık.Bu kadar niye içersin şu zıkkımı.Hadi içtin neden araç kullanırsın be aklıevvel.

4. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    çok acı, boşu boşuna bir can daha. adeta ölüme davetiye çıkarmak, başka ne diyim.
    allah rahmet eylesin. 15 yıl ne demek, hemde sevgilisinin ölüm acısıyla hapiste yatmak.
    bu işi yapan artık bir ölü zaten.

5. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Yuh yanı olmaz bu kadar rekor kıtabına gırer muracat etse ahmaklık bırıncısı olur

6. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Şimdi bişey diyecemde neyse içimde kalsın.

7. deniz suyolcubaşı

deniz suyolcubaşı Yeni Üye

ben bu kazayı gören biriyim........................

evet , sabah avcılardan evimden 6.15 çıktım işe gitdiyordum, evden çıktıktan 4 dk sonra, yolda, et parçaları, iç organları, kanlar , vs vs doluydu, bende o kadar yavaşladımki, hem ne olduğunu anlamaya çalışıyordum, hemde bir anlam veremiyordum....kamyon büyük bir köpeğe çarmış olacak diye düşünüyordüm, ama 400 500 metre boyunca , et parçaları ve kanlar devam ediyordu, en sonunda sağ bariyerlerin altında , parçalanmış saçlı bir kafa tası görünce, anladımki, bu bir parçalanmış insan cesediydi... işte o an kusmaya başladım ve arabanın gazına bastım ve ordan gittim...........3 saat sonra tekrar aynı yoldan eve döndüğümde , polisler, savcılar, itfaiye , ambulaslar, halen olay yerinde parçaları toplamaya devam ediyordu....korkunç bir kaza ve son , du....

akşam haberlerde verdi kazayı, ve görüntüleri, sabaha kadar büyükçekmecede bir barda alkol almışlar, ve kuryeci motorcu, kızı arkasına almış ve düşürmüş, arkadan gelen arabalarda, köpek leşi zannedip, üstünden geçmişler ve kimsenin dikkatini çekmemiş, çok kötü bir manzara ve vahşetti........

lütfen kimse alkol alıp motor sürmesin,

Önder Yıldırım bunu beğendi.
  8. Önder Yıldırım

Önder Yıldırım Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    bu kadarda pes ya bugün bende beykoz tarafına gittim trafik çevirmesi vardı baya bir motosikletliyi çevirmişti 1 tanesinide çekiciye koymuştu benim ehliyet ve ruhsata baktı hemen gönderdi ama bekliyen en az 3-4 motosikletli vardı bu nedenle olabilirmi acaba ayrıca sözlümle giderken bir maganda aniden önüme kırdı renult kango aracını bende zor toparladım kenara çektim sözlüm 154 ü aradı ve şikayette bulundu asker olduğumuda söyleyince baya bir ilgilenmişler(sözlümün söylemi tabi:)) hemen çevirip ceza keseceğiz hanımefendi demişler ondan sonra artık ne oldu bilemiyorum...

9. Yasemin Gül

Yasemin Gül Aktif Üye

Motosiklet:
    Keeway
    Bu eskı bır kazaydı sanırım . Ama mahkeme yenı sonuclandı galıba