sıkıntı büyük

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Mehmet Akif Pekgöz tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Akif Pekgöz

Mehmet Akif Pekgöz Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Merhaba arkadaşlar ben Ankaradan Mehmet.
    2006 model honda cg'm var motorunda cok büyük sıkıntıları var hondadan parça fiyatı aldım 1.250 tl tutuyo ama şeşesi cok hoş oldugundan ve kullanmaktan zewk oldıgımdan dolayıda motoruma kıyamıyorum acaba üzerine cbf 150 li motoru taksam baglantı yerleri uyarmı? rica etsem yardımcı olurmusunuz...

2. Sinan Güler

Sinan Güler Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    cbf hacim olarak daha buyuk olduğu için büyük ihtimalle baglantı yerlerı uymayacaktır uysa bile hem ruhsatta bı takım sıkıntıların sıkacak ben yinede honda cbf tavsiye ederim kompe hem görünüm olarak daha iyi bir makina yinede karar senin

3. onur ekmekcı

onur ekmekcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    oturmaz baba koy komurluge motoru bence :D onuda o sekılde tamırlcılere sat ne verırlerse kar kardır cg donemı bıttı artık bence nekadar efsanede olsa az para kat ustune honda cbf 150 al omur boyu bın...

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hiç olur mu öyle şey.Sizce milyar dolar ar-gesi olan honda bunu hiç akıl edememiş olabilir mi.Mümkün mü.
    3 kuruş kar yapacağım derken sağlığınızdan olmaya değer mi.
    Eski,lerden pejo - mobilet mopedlere 2 li,3 lü hatta 4 lü takanlar olmutu ki bende bu uyanıklardan biriyim.Çok arkadaşım trafikte koyun gibi telef oldular.Orjinali ile çakması bir olması sizce de mümkün mü.