silverwing 400

Konu, 'Honda' kısmında cnglr tarafından paylaşıldı.

1. cnglr

cnglr Yeni Üye

2006 model sılver 400 aldım..motor hakkında yorumları merak edıyorum.fazla yakıyor gıbı ..200 kurus cıvarı yakıyor..yakıtı dusurmek ıcın ne yapmak lazım..ayrıca yuk agırlastıgı taktırde balatadan sesler gelıyor..sorun nedır acaba..tesekkurler

2. huseyin.sait.61

huseyin.sait.61 Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    öncelikle hayırlı olsu kazasız belasız kullan inşallah
    metin ulucan abi omotordan kullanıyorve iyibir motorcudur kendisi onunla irtibata geçersen sana yardımcı olur tabi bir yetkili servisae danışmaktada faydavar başka kullnıcı arkadaşlar varsa onlarda yardımcı olurlar

3. zafer lıghte man

zafer lıghte man Yeni Üye

dostum bende bu makinanın 600 'u var 2 kişi ile ölçüm yaptım şehir içi 185 krş
    yaktı race gibi kullanmama ragmen

4. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Öncelikle hayırlı olsun...Evet Silver Wing ağır ve otomatik olduğundan en çok yakıt tüketen motorlardan biridir,ama konforuna da doyum olmaz...
    Ses olayına gelince; SilverWing dur kalkı hiç sevmeyen bir motor,ağır ve güçlü olduğu için kayışı ve debriyaj balataları kolay sıyırabiliyor...Ama elin gaza alışınca o sorun da ortadan kalkıyor...İlk kalkışta gazı birazcık sert çekip kalkıştan sonra gazı azaltımak lazım...Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah...En önemlisi bu...;):)