Sinop ve bitmeyen yolları...

Konu, 'Karadeniz Bölgesi Gezi ve Turları' kısmında Fatih Genç tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Genç

Fatih Genç Aktif Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Havalar iyiye giderken sinopta yıllardır bir türlü bitmeyen yollar yüzünden yağmur yağdığıdında çamuru güneş açtığında da tozu toprağı yutuyoruz tangur tungur gidiyoruz.
    Kötü yol şartları insanın gerçekten hevesini kaçırıyor..

Bazen alt yollara giriyorum yavaş giderim temiz giderim diye çok ii sayılmaz ama daha iyi orası diyorum ordada köpeklerle kovalamaca oynuyoruz :)

2. Burak

Burak Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Sinop - Samsun arası yolları çok seviyorum. Tam güzel havalarda temiz hava alıp bol nefes açabileceğin yollar var özellikle manzarası ve ormanlık alanlarda gittiğin yol anlatılmaz. :)

3. Fatih Genç

Fatih Genç Aktif Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    bahsettiğim tam olarak o yollar değil:) o yollar tek ve dar şeritli bol virajlı yollar ama doğa konusunda katılıyorum gerçekten enfes bir tabiat var.benim bahsettiğim yollar sinop merkezde bu sene başında yapılmaya başlananlar :)

4. bülent tenikeci

bülent tenikeci Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Fatih öncelikle foruma hoşgeldin.Sinop yolları daha bitmedimi,en son geçen yaz geçtim illallah dedim o yollardan.ama boyabat-drenaz-sinop arası müthiş olmuş.eski hali ne kadar korkunçtu

5. Fatih Genç

Fatih Genç Aktif Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    hoşbulduk samsun yolu sahilden açılmaya devam ediyor diye duydum gerzeye ulaşmış olması lazım.yeni yapılan şehirler arası yollar ne durumda bilmiyorum 2 ay önce samsundan gelirken çalışmalar devam ediyordu.Ama benim en büyük sıkıntım merkezdeki yollar.Belediyemiz çok güzel bir adım attı ve o eski şehir içine girişteki yolları yenileme kararı aldı umuyorum ki en kısa zamanda o yollar biter de keyifle motor kullanabilirim.