şirinevlerde kaza

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında Tayfun Seyrekbasan tarafından paylaşıldı.

1. Tayfun Seyrekbasan

Tayfun Seyrekbasan Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    arkadaslar bu aksam iş yerimden eve dönerken inanılmaz bi kazaya sahit oldum.istanbullular coğumuz sirinevleri biliriz aksamları inanılmaz bi trafik oluyo arabada oturup trafiğin açılmasını beklerken bir motor aralardan gitmeye çalışıyodu bende dalmış onu izliyodum ve derken son bir arabanın önüne gecti ve inanması cok güç ama arabayı kullanan kişi bilinçli bi şekilde gaza basıp motora vurdu resmen motorun önüne gecmesini hazmedemedi sanırım.ve inanamadım şey bu olayı görenler kimse müdahale etmediler sadece ben gördüğüm anda arabadan inip hemen motorun yanına gittim aynı sekilde bir kişi daha geldi.arabayı kullanan sahısa sen napıyosun kardeşim dediğimizde ben bişi yapmadım o önüme gecti dedi.herneyse polis geldi tutanaklar tutuldu benim ve cevredeki bikaç kişinin yardımcı olması nedeni ile polis arabayı suclu buldu.arkadaslar demek istediğim bazen bizler nekadar dikkat etsekte işte böle kendini bilmez insanlar bu sekilde davranıyolar.türkiyede biz motorsiklet tutkunları hernekadar motorlarımızı bir arac olarak görsekte türkiyedeki çogu insanlar motorlarmızı arac olarak görmüyorlar sadece dedikleri (seytan işi,deli işi) gibi sözler oluyor.Bu yüzden arkadaslar trafikte cok dikkatli motor kullanalım...malum trafikte kendini bilmezler cok fazla sayıda mevcut...

2. alparslan kanal

alparslan kanal Yeni Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    yaa forum ortamında olmasak onlara soylencek söz belli serefsizlik bu yaa....

3. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    duyarlılığınız için teşekkürler, kaza geçiren arkadaşa geçmiş olsun...

4. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Toplumda psikolojisi bozuk insan sayısı gün geçtikçe çoğalıyor..Eğitim seviyesinin düşmesi,ekonomik bunalımlar,krizler bazı insanların ruh sağlığını bozuyor..Ama böyle insanlarla nerede karşılaşacağımız belli olmuyor.
    Bu bakımdan biz motosiklet sürücülerinin çok dikkatli olması gerekiyor..
    Tabii bu ortamda medeni insanları görmek,onlara rastgelmek de sevindiriyor.

17.Kasımda saat 16 sıraları İst.çevre yolundan FSM'ye doğru tıkanmış trafikte çizgiden ilerlerken; yan şeritteki araca yakın seyreden araçlar beni aynasından görüp arayı açtılar ve yol verdiler..Bikaç defa ayni oldu,motosiklete karşı önyargıların kalkmakta olduğu ve saygı ortamının çoğaldığı izlenimi oluştu bende...
    Ama yine de belirtilen kazada görülen ,ruh sağlığı bozuk kişilerin varlığı da bir gerçek..

İnşallah kaza geçiren arkadaşa bir şey olmamıştır,geçmiş olsun..

5. Hakki Orun

Hakki Orun Site Bağımlısı

Almaty KZ - Istanbul TR - Mobil Alabama USA
    Motosiklet:
    BMW
    yarim asirdir motosiklet kullaniyoruz, boyle bir olaya rastgelmedik. Sebep belki de Yillardir Istanbulda sadece servise ver garaja giderken motor kullanmamiz ve onun disinda kesinlikle sehir icinde kullanmamak olsa gerek. Allah cezalarini versin, serefsizler! Allah da ona tepesinden vurur yakinda, biz de hep beraber seriz, one gecmeseydin diye!

6. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    İnşallah motorcu kardeşimizde bişey yoktur. Bunlar eşkiya banada denk geliyor aynı şekilde sıkıştırıyorlar ayıp şeyler ya insan hayatı bukadar ucuz mu?

7. Tayfun Seyrekbasan

Motosiklet:
    Henüz Yok
    bu arada arkadaslar motoru kullanan kişide fazla bişi yoktu çünki motorunu full ekipmanlı olarak kullanıyodu sadece bikaç sıyrıkla kazayı atlattı ama motoru için aynı seyi söyleyemem:(acıkcası motorunda biraz hasar vardı:(

Hakan Çıtır bunu beğendi.
  8. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Butür olayların olmaması için,bu kişi ve kişilerin cinayete teşebbüsten yargılanması gerek...

9. Tayfun Seyrekbasan

Motosiklet:
    Henüz Yok
    valla metin abi bence kasti olarak yapıldığı için direk içeri atılmalılar.ama malum burası türkiye...

10. uguripek

uguripek Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    O otomobil şoförüne söylenecek gün yüzü görmemiş şahane sözlerim var ama burası yeri değil.

11. Önder Dikmen

Önder Dikmen Aktif Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Arkadaşlar,

Böyle insanlıktan nasibini almamış şeyleri,otomobil sürücüsü diye tanımlayıp geçmemek lazım bence,eğer ki forum kuralları açısından sıkıntı yaratmayacaksa plakasını ve hatta tutanaklar tutulurken akılda kaldı ise adını yazalım.Olur bir gün birisi adını kullanarak nette bu şeyi araştırırsa bu yediği haltta araştıran kişinin karşısına çıksın.

Tayfunu duyarlı davranışı için tebrik etmek ve kaza geçiren arkadaşımıza da geçmiş olsun demek istiyorum.

12. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    forumda bir kereye mahsus küfür etmek serbest olsa nasıl olur :) acayip sinirlerim zıpladı ya nedır bu böyle.kendını bılmeyen bir beyinsiz yüzünden..neyse ya dinir sistemim karıştı :( :( kazaya mağruz kalan arkadaşımıza geçmiş olsun diyorum..

13. fuat karadag

fuat karadag Aktif Üye

arkadaşa geçmiş olsun . demekki biz motorcular olarak birbirimizin arkasını kollamamız gerekecek sürekli.

14. osman karatas

osman karatas Yeni Üye

cezaların artırılması bu tür olayların azalmasında faydalı olacaktır..

15. Tayfun Seyrekbasan

Motosiklet:
    Henüz Yok
    bence cezalar ne kadar artarsa artsın bu tarz insanlar bu şekilde davranmaya devam edeceklerdir.o yüzden arkadaslar özellikle trafikte cok dikkatli olalım senol abinin herzaman dediği gibi bakkala giderken bile sanki uzun yola cıkıyomuş gibi full koruma kıyafetlerimizi giyelim.

16. orcun serter

orcun serter Üye

Motosiklet:
    Çelik
    resmen cinayet işleyecek adamlar.motosiklet sürücülerine yapılan saygısızlıklar artık çok olmaya başladı.aman arkadaşlar çok dikkatli olalım bunun gibi şrf...lere... :mad: