Sizce Hangisini Almalıyım ?

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında mehmet akkaya tarafından paylaşıldı.

1. mehmet akkaya

mehmet akkaya Yeni Üye

merhaba arkadaşlar, abiler tecrübenize dayanarak bişey sormak istiyorum.

Şimdi ben supert sporta yeni adım atacak birisi olarak düşük cc li lerden başlıyıcamda karar veremedim şöyle anlatayım. Honda cbr 125 rr fiyatı uygun ama tip olarak bana o kadar güzel gelmiyor, yamaha fzr 125 tip olarak güzel ama fiyat olarak nerdeyse hemen hemen kawasaki zxr 250 yle aynı yani kawasaki zxr 250 r de hoşuma gidyo tip olrak fılan.

Şimdi size soruyorum bir tek tip olrak değil kullanım bakımından hangisini nasıl ne şekilde tavsiye edersiniz bana ?

saygılarımla...

2. Ziya Çerezci

Ziya Çerezci Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Forum kurallarına gösterdiğniz ilgi için teşekkürler konu kilidi açılmıştır.

3. Ziya Çerezci

Ziya Çerezci Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Ben Honda Cbr125 ile başladım sizede kesinlikle öneririm tipide gayet güzel bence :D Ama şehir içi rahat olsun diyorsan Cbf150 al derim.Gelelim yzf r125'e 125 cc ye o kadar para ben vermem kawasaki de 250 cc bence başlangış için biraz fazla gelir diye düşünüyorum.

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
    Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,

1- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
    2- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
    Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
    Bakınız:http://www.rahmibarutcu.com bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.

5. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    forumumuza hoşgeldiniz. kalıcı ve katılımcı olmanız dileklerimizle.

6. fuat karadag

fuat karadag Aktif Üye

foruma hoş geldiniz. Ufak cc ile başlamalısınız.cbf 150 olabilir

7. Mete Gökmen

Mete Gökmen Üye

Yzf için o kadar para bencede verilmez cbr125 uygun başlangıç için. ilk baş tipine o kadar önem vermeyin kullanmayı dengenizi ayarlayın bi oturtun ondan sonra alacağınız 250 lik motorda istediklerinizi arayın bana kalırsa.

8. Eren Göksel

Eren Göksel Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    Sanırım biraz da görüntü istiyorsunuz. Arkadaşın düşüncesi, bence de en mantıklısı. Gerekli ekipmanların için ayrı bütçen yeterli olur, hiç olmazsa. ;)

Mete Gökmen bunu beğendi.
  9. mehmet akkaya

mehmet akkaya Yeni Üye

yani yzf için o kdar değmez diyorsunuz cbr 125 i tavsiye ediyorsunuz sonuç olarak ?

Eren Göksel bunu beğendi.
  10. ertan.yıldızbaş

ertan.yıldızbaş Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    honda cbr 125 al bakma arkana hız görüntü bakımı kolay arıza kolay kolay yapmaz satıncada hemen satılan bir motosiklet ;)