Sizin adaletiniz buysa eğer ; Sizin adaletinizin taaa a..... dedirten haber...

Konu, 'Güncel Haber ve Duyurular' kısmında Omer tarafından paylaşıldı.

1. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Arkadaşlar hoşgörünüze sığınarak......

Sizin adaletiniz buysa eğer ; Sizin adaletinizin taaa a..... dedirten haber...Herkez duysun diye facebook dahil heryerde paylaşıyorum. Böyle sorumsuzluk,böyle ahmaklık olmaz.Ceza alacak ,cezalandırılacak biri varsa oda o hesabı yapsın diye maaş alan öküz dür. HasbinaAllah yaa....

http://ekonomi.milliyet.com.tr/80-y...i/ekonomidetay/04.12.2012/1637043/default.htm

80 yaşındaki emekliye maaş şoku!
    TOKAT'ta yaşayan 80 yaşındaki Burhan Yiğit'e 14 yıl önce Bağ-Kur vasıtasıyla bağlanan emekli maaşı, hesaplamanın yanlış olduğu belirtilerek iptal edildi. 14 yıl boyunca ödenen maaş ise faiziyle geri istendi.

Ben sigortamdan yararlanamıyorum, hastaneden beni kovdular. Benim borcum filan yok. Biz zorla almadık, onlar verdi biz aldık. Benim okur yazarlığım yok. Borcum varsa bunu zamanında söyleselerdi." dedi. Gözyaşlarını tutamayan Yiğit, yetkililerden yardım istedi.

İLAÇLARI ALAMIYORUM

Burhan Yiğit'in eşi 60 yaşındaki Raziye Yiğit ise kalp ve şeker hastası olduğunu belirterek, "İlaçlarımı alamıyorum, aylığımızı kestiler. Aşevinden yemek alıyorum. Yazık değil mi bize bu zamana kadar vermeselerdi. Eve bir kağıt geldi, 'Aylığınızı kestik şu kadar borcunuz var' dediler. Biz bu borcu nereden ödeyelim" diye konuştu.

A.Ulaş, Davut, o.somuncu ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    adalet getirmeye geldik diyen tescilli şerrefsizlere iyi gider bu haber.Onlar anladı anlamayana özelden ya da yüzüne de derim dayanabilirse

A.Ulaş, o.somuncu, Fahrettin ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Padişahım Çok Yaşa

4. Davut

Davut Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Allah bizim belamızı verdi... Bukadar, birlikten, dirlikten, dostluktan, kardeşlikten uzak olup, bana dokunmayan bin yaşasıncı olursak, düşenin elinden tumazsak, zulme karşı dimdik durmazsak ve gaz ile çalışan bir millet olursak daha çooook böyle haber olur.... Asil ve soylu olarak yıllardır bizi pofpofladılar biz de aafiyetle yedik şimdi ise sanal alemde memleketi düzeltip sorun çözüyoruz. Yakında sanal ortamda çatışıp savaşlarda kazandık mı tam ulucaz... Sinirlendim abilerim...

Omer, A.Ulaş ve Şenol SEL bunu beğendi.
  5. A.Ulaş

A.Ulaş Üye

Motosiklet:
    Honda
    Acı gerçek malesef bu millet bu hazin gidişi iki defa kendi seçti hemde her iki kişiden birinin oyu ilen..Gücü kendi ellerimizle verdiğimiz ellerin parmakları boğazımızı sıktıkça dahada pişman olacağız ama geç olacak malesef..

Davut, Şenol SEL ve Omer bunu beğendi.