Sorumsuzluk...

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında muhammedknc tarafından paylaşıldı.

1. muhammedknc

muhammedknc Üye

Lutfen kimse üstüne alinmasin. Asla şahsa gonderme yapma amacli yazmadim.bulundugumuz forum sitesini uyeler/yeni uye olanlar sadece kafasindaki soru isaretini gidermek icin kullaniyor.konu yada başlik acarken kurallara uyalim uymayanlara-uygun bi dille- uyaralim....iyi geceler tatlı forumlar :)
    Tecrübe: ediniliyor...

2. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Muhammed kardeşim. Dediğin bir noktada haklı ancak;

- herhangi birşey araştırırken önce araştırırsın doğrumu. Araştırma sonucunda .......... Şeklinde yazıyor ama benim içime sinmedi sizin görüşünüz nedir? Gibi davranılması doğru değil midir?

- diğer konu ise kendini tanıtma kınusu. Sanıyorum bir ortama girildiğinde dahi merhaba denir ve kendimizi tanıtırız. Sen olsan merhaba demeden soru sorup teşekkür etmeden giden kişilere yaşamında gıcık olmazmısın. Ben olurum şahsen.

Sanırım motosiklet kullanacak kadar sorumluluk sahibi olan kişi bu kınuları bilir.

Bunları yapan ve soru soran kişilere ise tüm arkadaşlar gördüğüm kadarıyla yardımcı olmaktadır.

Bama merhabasını bile esirgeyen, sorusunu sorupta bir daha buraya uğramayan kişilere; ben açıkçası aynı tutumla yaklaşırım. Önce saygınduyki duyulmasını bekle görüşümdür.

Sevgiler

Şenol SEL bunu beğendi.