Sürüş güvenliği

Konu, 'İstanbul Avrupa Yakası' kısmında ixir tarafından paylaşıldı.

1. ixir

ixir Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Merhabalar,
    sizlere merhaba dediğimde kısa ve öz olarak birşeyler yazmıştım ancak; paylaşmak istediğim birşey var. Ben 2002 yılında en büyük hatayı yaparak CBR 600 alıp motor kullanmaya başladım veee bir ağaçla birbirimize girdik tabi hatalı o idi :) sonuç hasarlı bir ağaç bir kol ve pert olan bir motor. sonra bu sevdadan vazgeçmeyip yamaha majesty 400 ile tekrar başladım. ardından keyif alamayınca bu sefer dragstar 650 ye geçiş yaptım ama bu tarzda bana keyif vermedi bugün Honda deauville ile birlikte aranıza katıldım. Motorsiklet kullanmak bana korkunç keyif veriyor ve bunu sadece hafta sonu terapileri olarak kullanıyorum. Ancak tek sorunum ülkemizde hiç kimsenin motorsikleti bir araç olarak kabul etmeyip trafikte yok kabul etmeleri. Bu durumda beni endişelendiriyor ve şehir içine girmekten mümkün olduğu kadar uzak duruyorum. Elbette bu çözüm değil. Ama kendimi nasıl adapte edebileceğimi bilmiyorum. Bu konuda nasıl bir eğitim almam gerekiyor ve ne yapabilirim. Bu konudaki görüş ve önerileriniz benim için çok önemlidir. Saygılar ixir.....

2. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    İxir Motosiklet Forum ailesine hoş geldin.

Eğitim konusunda bu işi profesyonel yapan birçok yer var. Mutlaka güvenli sürüş eğitimi almanı ve tam korumalı kıyafetler giymeni öneririm.

3. ixir

ixir Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Çok teşekkür ederim. Avrupa yakasında özellikle bahçe şehire yakın bir eğitim varsa bu konuda yardımcı olabilirmisiniz:

4. Murat ORAK

Murat ORAK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Ailemize hoş geldin.

5. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Burada reklam olabileceği endişesi taşıdığım için isim vermem ama sizcede uygunsa senol_sel@hotmail.com msn adresimi listenize ekleyin görüşelim.

6. polat

polat Üyeliği İptal Edildi

Motosiklet:
    Honda
    Azim ve ilginiz umarım herkese örnek olur. Foruma hoş geldiniz