suzuki gs 500uzun yol performansı

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında fuat karadag tarafından paylaşıldı.

1. fuat karadag

fuat karadag Aktif Üye

arkadaşlar suzuki gs 500 ün uzun yol performansı nasıldır hızı ivmelenmesi nasıldır butip motor hiç kullanmadım zorlanırmıyım rahatmıdır 1999 ile 2005 arası bir model kullanışlı olurmu motor aksamına güvenilebilirmi bmv nin aynı modelleriyle kalite farkı nasıldır ayrıca km si çok olan yani çok yol yapmış bir motorun motor aksamı sizce nasıldır birde ben daha önce200lük kross kullandım 500 lük bu motor bana büyük gelirminakedkullanmış veya suzuki gs 500 ü olan arkadaşlar bi yardımcı olun internette 4500 ile 6500tl arası fiyat çekiyorlar normalmidir

2. Recep Varlı

Recep Varlı Site Müdavimi

Motosiklet:
    Salcano
    merhaba suat suzuki gs 500 suzukinin yollarda kendisini sağlamlık yönünden en çok ispatlamış modellerinden biridir ben izmirde kullandım ödediğin paraya göre sana maksimum motosiklet keyfi verir bmw ile değil ama kawasaki er-5 ile kıyaslaman daha doğru olur 90.lıyılların sonundan itibaren yollarda olan bir motosiklette km önemlidir düşük kilometrede ve bakımları yapılmış temiz bir gs 500 sana uzun yıllar hizmet eder 3500-7000 arası temizliğine göre değişir

3. fuat karadag

fuat karadag Aktif Üye

saol kardeş eyvallah senin demene göre 5000 ile 6000 tl arası temiz bişi beni erzurumdan edirneye sorunsuz götürür.birde model yılı olarak ne tavsiye edersin bişi daha soracam kardeş turing sport la naked ler arasında nasıl bir fark var konfor ve teknik konularda farkı varmı yoksa sadece görünümmü değişik

4. Recep Varlı

Motosiklet:
    Salcano
    erzurumdan edirneye götürür derken abartmamak lazım tabi ;) sıfır değil alacağın motosiklet bakımları zamanında yapılmış ve temiz kullanılmışsa o kadar uzun yol gidersin ama sen aşırı yorulursun oda ayrı tabi.. 2002-2005 arası uygun fiyatlı birşey bulabilirsin naked çıplaktır yani yan grenajlar yoktur daha serttir genelde yuvarlak falıdır sporttouring racingin otoruş pozisyonu rahat olanıdır diye özetlersek sanırım anlaşılşmış olur ;)

5. serkan thundercat

serkan thundercat Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    kesinlikle alınacak bi motor.. heryeri gezdirir...

6. fuat karadag

fuat karadag Aktif Üye

saolun arkadaşlar eyvallah kullanan bi tanış bulup tanıdık bildik bi satıcıdan almak lazım zaten forumun ikinci el bölümünü takip ediyorum burdaki satılıklar ikinci el sitelerine göre daha güvenilir geliyor bana .

7. gueldali

gueldali Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    GS 500 Naked

GS 500 F Sport Touring

8. Recep Varlı

Motosiklet:
    Salcano
    eski naked orijinal hali tercihimdir :) yenisi çakma racing gibi olmuş

9. serkan thundercat

serkan thundercat Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    tercihim naked olurdu.. diğerini güzel giydirememişler..

10. Ergun Erensir

Ergun Erensir Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Bir GS 500 kullanıcısı olarak tavsiye ederim.Ancak alacağın makinanın,arkadaşların da değindiği gibi mazisi önemli.Bakımları düzgün yapılmamış yorgun bir motorla 100 km sonrada yolda kalbilirsin.Ama bakımlı sorunsuz bir Gs 500 sen gidebildiğin sürece yola devam eder.:)

Recep Varlı bunu beğendi.