Suzuki İnazuma gw250

Konu, 'Naked Motosiklet Kullanıcıları' kısmında Doğan PARILTI tarafından paylaşıldı.

1. Doğan PARILTI

Doğan PARILTI Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Slm arkadaşlar malum yaz gelmeye başladı sanki sıcaklıkları 17 derece görmeye başlayınca yeni birden içim kıpırdadı :)
    Motorumu satıp üzerine bir miktar ekleyip 2-3 sene banamısın demeyecek bir motor bakıyordum ve birden bu motor karşıma çıktı.Aslında naket pek tarzım değil,zira TMT deki kardeşlerim düz yolları sevmiyor :harika:
    Niyetim ve gönlümdeki her zaman bir Endurodur ama düşük cc'de bir Enduro bulamadım ve cc yükseltecek kadar beceri kazanamadığımdan düşük cc'li motorlara bakınıyorum.Bu makina çok hoşuma gitti 250cc kategorisinde uzun yol yapabileceğim bir motora benziyor.Motor hakkında tek bildiğim Suzuki kalitesi!Ama Servis ve yedek parça nasıl bilmiyorum.Motor çok hoşuma gitti ve sizlere danışmadan ileriye dönük bir karar vermek istemedim işte bazı bilgiler;

250cc,su soğutmalı,2 silindir,24 bg,6 ileri vites ve enjeksiyonlu :)

2. Mehmet CINBIL

Mehmet CINBIL Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Bi duke degil :) cift eksoz da ne bilim olmamis sanki javalara bnzemis eski :))

3. Ersan Karagozlu

Ersan Karagozlu Aktif Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
  4. Doğan PARILTI

Doğan PARILTI Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
  5. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    cok guzel motor inuzuma ama tr ye gelisi yilan hikayesine dondu. bir parti geldi oda aylar sonra geldi siprislerden. simdi hala yok sanirim piyasada. yedek parca sorunu olabilir. birde yapilan diger etik disi olay piyasaya motor surulmeden zam yapilmasi. benimde hosuma gitmisti ama bir cok kisiyi soguttular bu motordan

6. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    tasarımını çok guzel yapmamıslar ama yınede bı yakından bakıp test etmek lazım
    Bu arada avrupada naked motora hayranlık çok fazla Türkiyede pek hayranı yok ama

Doğan PARILTI bunu beğendi.