Suzuki Vl 250 Introuder

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında Oktay Karateke tarafından paylaşıldı.

1. Oktay Karateke

Oktay Karateke Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Merhaba Arkadaşlar uzun zamandır kendıme motor arayısı ıcerısındeydım cruiser tarzı motor bakıyordum açıkçası son 2 aydır sahibinden.com u ezberledim. Yeni Bir ilan buldum hoşuma da gitti ancak fiyat konusunda sizlerinde fikirlerinizi almak istiyorum yarın gidip ustaya baktıracağım motoru sağlam derse 9.800 Tl verilirmi sizce ? veya alternatif şu olur diyebileceğiniz birşey varmı ? Teşekkür ederim. http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-model-intruder-250-bayandan-188919576/detay/

2. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    cok güzel bence. ama bu motorlarin temizini bulmak zordur. eger gercekten ilanda bahsettigi gibi temizse alinabilir. ama fiyati insinler biraz. sonucta netdeyse 8 yasinda 250 lik motor aliyorsun

Oktay Karateke bunu beğendi.
  3. Oktay Karateke

Oktay Karateke Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Şuan için vazgeçmiş durumdayım yatırımımı altın olarak yapmıştım zaten şimdi bozdurursam zarar edeceğim birde içim elvermiyor ne kadar güzel olursa olsun bu hacimdeki bir motora bu parayı vermek açıkçası çok kolay para harcayan bir insanım ama bu motora veremedim.

4. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Oktay cım senin motor Alman zor :)

5. Oktay Karateke

Oktay Karateke Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Yok yok demeyin oyle ocak ayında alıcam bir tane mondaial mücahit alıcam hiç olmadı :)