Sym gts250

Konu, 'Sahibinden Sıfır Km Motosiklet ilanları' kısmında motomarket tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. motomarket

motomarket Misafir

gri ve siyah renklerde iki adet motor mevcuttur. sıfır kmde, ruhsat plaka dahil anahtar teslim fiyatı 8.300 tl dir. istanbul yenisahra 216 470 77 91 alıcıya garanti süresi boyunca ücretsiz yol yardımı hizmetimiz hediyedir.

2. Recep Varlı

Recep Varlı Site Müdavimi

Motosiklet:
    Salcano
    arkadaşım kendini tanıtmadan motosiklet tanıtıyorsun!! neyse forum polislerimiz birazdan olayı çözerler ;)

Turgay bunu beğendi.
  3. Baris Coskun

Baris Coskun Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Bir sey soracaktim, tam da ustune denk geldi :)

Bugun 3-4 isikta pes pese boyle bir motorla kalkis yaptim. 250cc scooter ama markasi vespa da olabilir tam emin degilim.
    Benim 100cc scooterdan cok az daha hizliydi. Ozellikle sag eline baktim. Gazi sonuna kadar cekiyordu. 2 dakka sonra tozumu yuttu o ayri :D

Bu 250cc scooterlar bu kadar agir midir? Yoksa benim gordugum hava sogutmali, dandik sanzimanli, agir bir model miydi?

4. motomarket

motomarket Misafir

çözülecek ne var anlamadım. ben bu siteye girip post kasmamın bir manası yok. zaten bu siteye motomarket olarak banner reklamda vereceğim. korkacak bişi yok yani rahat ol. ;)

5. motomarket

motomarket Misafir

barış bey bu motorun 200 lük modelinin kullanıcısı olarak şunu belirteyimki bmw lerle kalkış yapıyorum. 2 kişi tırmanmayacağın yokuş yok. 250 liğinde bundan aşağı kalır olacağını düşünmüyorum. bu arada fiyat konusunda yardımcı olacağımızıda belirteyim.

6. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    BMW lerle kalkış yapmak.???

Barış bunu beğendi.
  7. Recep Varlı

Motosiklet:
    Salcano
    arkadaşım tabiki reklam verebilirsin ama herşeyin bir yolu yordamı var sen kendini tanıtmadan direkt ürüne odaklı giriş yaparsan bende gerkeni yaparım artniyet ararım

8. Turgay

Turgay Site Müdavimi

Motosiklet:
    Regal Raptor
    Sayın motomarket foruma kendinizi tanıtmadan direkt olarak reklam girişiminde bulunduğunuz için sizi sarı kart lie uyarıyorum.

Tekrarı halinde kırmızı kart ile forumdan 7 gün süre ile uzaklaştırılacaksınız.

Omer, Şenol SEL ve Recep Varlı bunu beğendi.
  9. serkan thundercat

serkan thundercat Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    arkadaşlar. ben motomarketim'den internet üzerinden birkaç kez alışveriş yapmıştım. hatta 1 keresinde ürün ile ilgili sorun yaşadım. ancak firma sahibi fatih arkadaşımız problemi özverisi ile giderdi. ben ticari olarak ilişki yaşayıp mağdur olmadığım için art niyet olacağını sanmıyorum. ancak foruma biraz badozlama girmiş orası doğru :) umarım ortam daha çok gerilmez.. ben fikrimi söylemek istedim..

10. Turgay

Turgay Site Müdavimi

Motosiklet:
    Regal Raptor
    Bizde ortamın gerilmemesinden yanayız, sadece forumun kurallarını uyguluyoruz..

Recep Varlı bunu beğendi.
  11. Recep Varlı

Motosiklet:
    Salcano
    kimse kişinin kendisine artniyetli demedi çükü kendisini tanımıyoruz eğer ilk etapta kendimizi tanıtırsak bu tür yanlış anlamalara meydan vermeyiz bunun örneklerini defalarca yaşadık arkadaşlar ismini söylemek yerini söylemek bu kadar zor olmamalı ondan sonra tabiki herkez konusunu açabilir ;)

Turgay bunu beğendi.
  12. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Evet arkadaş ilk önce kendisini sonrada firmasını tanıtsa çok daha güzel olurdu.
    Bu işlerle uraşan herkez motosiklet sevdalısıdır.Bir iki kelam ile gönlümüzü alsaydı fena olmazdı...Kurallar açık ve anlaşılır Turgay kardeşimin uyarısı doğrudur.

Lütfen çok iyi arkadaş hatta dost olabilecekken olayı başka yöne çekmeyelim bizi anlayışla karşılayacağınızdan eminim...

13. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    bende aynı yere taklıdım doğrusu??!!??
    kalkıştan kasıt kalkıp beraber geziyoruzdur sanırım:)

Bülent.Ö ve Turgay bunu beğendi.
  14. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    Bu soruna ben cevap vereyim yaklaşık altı aydır kullanıyorum kasası biraz ağır ama öyle 100 veya 150 lik scooterlerle kıyaslanacak bir yanı yok bence adam seni farketmemiş olabilir....Yani eğer seni farketse uzun sürede aynı karede kalamazsın o makineyle:):)

15. Baris Coskun

Baris Coskun Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Bahsettigim yol sehrin en merkezi yerinde ve her gun gidip gelmekten ezberledim her seyini. Hatta haftasonlari zevk icin ise gidip kapidan geri donuyorum bazen.
    Hangi otobusun hangi durakta durdugunu bile biliyorum. O yolda her tur cihaza mobiletle toz yuttururum :D (vespa mi deseydim, mobilet agir oldu)

Saka bir yana bu motorlarin neden populer olmadigini anlamis degilim. Kullanan bir arkadas sadece ruzgar sesinin yuksek oldugunu soyledi. Ruzgarlik modifiyesiyle atlatilabilir belki.
    Cok sorunsuz ve kilosundan beklenmeyecek kadar dusuk hizlarda kontrollu bir motormus. Tutmayinca da tutmuyor aslinda.

16. eren.berkay

eren.berkay Yeni Üye

ben motomarket;
    motomarketim ile alakamız yoktur. online satış sitemiz zaten yoktur. ama yapım aşamasındadır önümüzdeki ay kısmetse yayında...

17. eren.berkay

eren.berkay Yeni Üye

isim söylemekte hiç bir sakınca yok. yanlız başka sitelerde direk banlanma sebebi oluyor bu tür şeyler o yüzden ihtiyatlı davranmaya çalışıyorum. sitenizde sıfır km araç bölümü var ve doğal olarak bu motorları firma satacaktır diye düşünüp böyle bir yazı yazdım ama moderatörleriniz tarafından sarı kart vs ile cezalandırılıp accountum bloklandı. ben tabiki ismimi vereceğim telefonumu vereceğim bunda bir sıkıntı yok. ben insanlara, insanlar bana ulaşsın diye burdayım. neticede "forum" bu demek değilmidir.?

18. eren.berkay

eren.berkay Yeni Üye

bmw marka otomobille ışıklarda; yeşil yanınca aynı anda gaza asılmak suretiyle yarışma olayı içinki bu profesyonel manada dragda denir, "bmw ile kalkış yapmak" tabirini kullandım.

19. Recep Varlı

Motosiklet:
    Salcano
    elbette forum paylaşım demektir ama herşeyin bir etik olması gereken kuralı vardır ve bizim görevimizde site içindeki akışı düzenlemek neyse bu konuları kapatalım eren aramıza hoşgeldin bizi anlayacağını umuyorum
    sym 250.ye gelince.. erolceyhan arkadaşımda var dolgun ve fiyatına göre iyi bir motosiklet parça ve servis gibi konulardan sınıfta kalmassa tutulacağını düşünüyorum

Turgay bunu beğendi.
  20. eren.berkay

eren.berkay Yeni Üye

yaptığımız toplantı neticesinde ötv indirimi ile birlikte motorumuzun fiyatı 8.000 liraya düşürülmüştür. anahtar teslim fiyatıdır. bilginize...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.