Tanışalım

Konu, 'İstanbul Avrupa Yakası' kısmında Zafer Erim tarafından paylaşıldı.

1. Zafer Erim

Zafer Erim Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    37 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. 1 çocuk babasıyım. Ezelden beri motosikletlere, özellikle cruiserlara ilgi duyarım. Tekstille uğraşıyorum. Hayatımda scooter dahil hiç bir motorlu iki tekerlekli araca binmedim. Dolayısıyla ehliyetim de yok. Ölmeden hayatımın bir döneminde motorlarla içli dışlı olmayı düşünüyorum. Bu yıl her zamankinden fazla ilgi duyuyorum. İnternetten motosikletlerle ilgili her şeyi didikliyorum. Eğitim olanaklarını, ehliyet kurslarını, forumları vb. Sizce yaşım motosiklete sıfır da değil eksiden başlamak için uygun mu? Hacı bırak bu işleri git çocuğunu parka götür diyecek varsa nedeniyle birlikte açıklasın aydınlatsın istiyorum. Kararımdan vazgeçirecek bir şey çıkmazsa yaz ortalarında aktif kullanıcı olmayı planlıyorum.

2. alper.turksen

alper.turksen Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Merhabalar öncelikle hoşgeldiniz. Motorsiklet tutkusu apayrı birşey ve insan hangi yaşta olursa olsun bu tutku mevcutsa hiçbir zaman geç değildir. Öncelikle sıfırdan başlayacağınız için öncelikle ufak hacimli motorları tercih etmeniz ve herşeyden önce tabikide belli bir eğitim almanızda fayda var. Bu eğitim içinde size Murat Denizhan hocayı önerebilirim. Temel bir eğitimden sonra ehliyet kurslarına bakabilirsiniz.

Zafer Erim bunu beğendi.
  3. burakofly

burakofly Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    aynı ben meslek dışında herşeyimiz aynı bende geçen ay motor ve ehliyet aldım.. facebookta moto türk yazarsan beni ekleyebilirsin yardımcı olurum size..

4. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    hoş geldiniz. bir başlayın vaz gecemezsiniz

5. juniorking

juniorking Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Mehaba abilerim
    Ben sizlere birşey danışacağım motor ehliyerim var geçen yaz aldım bu yazda motor alıcam hayırlısıyla
    Cross, hem şehir içi hemde istenirse arazide kullanılabilecek (mesela Apache,RKS...), birde Chopper tarzı motorlar arasında kaldım hangileri daha kullanışlı olur Tşekkürler