Tanışma Ilk Motor

Konu, 'İstanbul Avrupa Yakası' kısmında Gültay kandemir tarafından paylaşıldı.

1. Gültay kandemir

Gültay kandemir Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    merhaba arkadaşlar
    aranıza katılmaki istiyorum ve tavsiyelerinizi almak istiyorum.
    187 boyunda 95 kiloyum.arasıra skooter kullanıyorum .eş dosttan versene bi tur atiim tarzında :)her genç kızın rüyası zetina dikiş makinası olduğu gibi artık bende bir motosiklet alıcam .cruiser tarzı düşünüyorum.japon olsun istiyorum.125 lik motorlara bindim .pek hoşuma gitmedi yasadığım yerde antreman yapıcak bol ve müsait alan var.yaza kadar trafiğe çıkmadan buralarda ufak ufak takılmayı düşünüyorum .değerli tavsiyelerinizi bekliyorum.

osman yazıcı bunu beğendi.
  2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldiniz.Yaşadığınız yerdeki bol ve müsait alanlarda tek başınıza mı bilmediğiniz bir eylemi öğreneceksiniz.Yanlışlarınızı doğrularınızı kim söyleyecek size.Bence siz henüz yolun başında iken bilinç altınıza yanlış bilgiler girmedden bu eğitimi layıkıyla yapan kurum ve kuruluşlardan eğitim alın sonra öğrendiklerinizi o bol olan alanlarda pekiştirin.
    www.lamatech.com gibi.

Gültay kandemir ve osman yazıcı bunu beğendi.
  3. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    gültay kardeş aramıza hoş geldim, ( incir ağacından düşmüş bir kişi olarak )
    aynı özellikleri taşıyoruz,sadece senden bir yıl erken başladım ben,bende 45 yaşımdayım, bir yıl önce başladı motosiklet merakım,bende boş bir alan arıyordum motosiklet alıp çalışmak için,dostlarla bu düşüncelerimi paylaşırken eğitimden bahsettiler,( uzatmıyorum ) kendimi eğitim alanında buldum,scooterle başladım .,250 lik... 500 lük ... 650 lik ve motosiklete karar verdik,honda 650 transalp aldım, ve hala eğitim almaya devam ediyorum,,toplamda 10 000 km yol yaptım,her eğitim aldığım da motor kullanmam güzelleşiyor ve aldığım keyf ve zevk iki katına çıkıyor,
    benim boyum 1,84 bana enduro tavsiye edildi,bilgim olmadığı için laf dinledim enduro aldım,aldıkdan sonra değişik tarz motorlar kullandım,iyiki laf dinlemişim hiç birinden endurodan aldığım zevki alamadım,seninde fiziğin gereği enduro sana uygundur şahsi düşüncem
    sevgili kardeşim sana son söyleyeceğim eğitim eğitim eğitim,
    eğitim aldıkdan sonra boş bir yerde öğrendiklerini uygula

saygı ve sevgilerle

Gültay kandemir ve Şenol SEL bunu beğendi.
  4. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Aramıza katılmak ne demek her zaman motorcular birbirini kabul eder.

Eğitimleri bir araştırın derim. Sizi biraz daha tanıyabilir miyiz?

Gültay kandemir ve Şenol SEL bunu beğendi.
  5. Gültay kandemir

Gültay kandemir Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Selam lar senol bey

Selamlar senol bey
    Haklısınız güvenli sürüş eğitimi almayı düşünüyo
    Selamlar senol bey
    Haklısınız güvenli sürüş eğitimi almayı düşünüyo
    Siteye alısmak içinde eğitim lazım:)
    Senıl bey haklısınız güvenli sürüş eğitimi alıcam b cekmeceye yakın tavsiye edebileceginiz yerler varmı?
    Birde motor Secimi ve sonraki adımlar konusunda tavsiye bekliyorum kolay gelsin

Merhaba osman bey
    Enduro ile ilgili tavsiyenizi ve diğerlerini dikkate alıcam eğitim konusunda b çekmeceye yakın ve tavsiye esebileceğiniz yerler için tavsiyelerinizi beklerim

Merhaba ismail bey
    Eğitim konusunda haklısınız motor ve izlenmesi gereken yol konusundada tavsiyelerinizi beklerim.kendimi tanıtmaya gelince esas gencken denizde çalıstım yuk gemilerinde gemi makinaları meslek lisesi okudum yatlarda calıstım suan b cekmece istanbulda yasıyorum tıcaretle uğrasırım en büyük hobim rüzgar sörfü motosiklet merakı eskiye dayanıyor ama ilk defa atılım yapıyorum bu bölgede veya istanbulda ki arkadaşlarla tanısmak isterim .ilgi ve tavsiye beren arkadaşlara tesekkürler.
    Soru sorma eylemlerini devam ettirmeyi düşünüyorum:)

6. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Eğitim alma konusunda Şenol Şel'in önermiş olduğu Rahmi Barutçu'yu ilk 2 eğitim (yani trafiğe çıkana kadar CBT-1/2) için öneririim. Ancak daha sonrası için Honda'nın Gebze'de bulunan tesislerinde eğitim almanızı öneriyorum. Keza bu yaz Honda'ya tazelemeye gitmek istiyorum kendi adıma.

Ayrıca rüzgar sörfü bana öğretsenize :p Tebrik ederim tabiki tanışabiliriz. Ben yurt dışındayım gelir gelmez hızlı bir şekilde ufak çaplı bir kahve çay organizasyonu düşünmekteyim. Uygun olursa görüşürüz. Ve menmun olurum.

Açıkçası benden bu kadar :)

7. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    hoş geldiniz. ilginizin devam etmesi dilegiyle

Gültay kandemir bunu beğendi.
  8. Admin

Admin Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldiniz :)

Gültay kandemir bunu beğendi.
  9. Gültay kandemir

Gültay kandemir Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    incelicem eğitim tavsiyelerini :)sörf konusunda elimden geleni yaparım o da ayrı bi adrenalin makinesi:)gorganizasyonda iyi olur .:)

hoşbulduk bilgin

İsmail bunu beğendi.