Televizyonda motosiklet programı...

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında muratersahins tarafından paylaşıldı.

1. muratersahins

muratersahins Yeni Üye

Arkadaşlar selam;

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız projemiz yakın zamanda ekranlarda yerini alıcak.İçerik konusu bakımından türkiyede en zengin motosiklet programı yaratmak için gece gündüz çalışmalarımız devam ediyor.

Programda motosiklet firmalarının yeni modelleri aksesuarlar,motosiklet sürüş teknikleri,bakım ve performansa ait ip uçları,ünlü motosiklet tutkunlarıyla sohbet,motosiklet akrobasi ustalarını performansları,motosiklet gezileri, etkinlikler,sosyal sorumlukluk projeleri,organizasyonlar,yarışlar,haberler kulüp,dernek,forum buluşmaları ve birçok konun işleniceği 45 dakikalık bir keyif bandı sizler ile olucak,

Programın konu başlıkları;

Moto-Show bölümü;

Her hafta farklı bir konun yayınlanıcağı köşede.Yerli ve yabancı motosiklet canbazlarının röportajların ve videoları,Motosiklet modelleri karşılaştırmalar ve motosiklet haberleri gerçekleştirilicek.

Moto-Eğitim bölümü;

Her hafta farklı bir konun işleneceği eğitim,korunma,bakım ve modifiye ye dair ip uçlarının olucağı keyifli ve ilgi çekici bölüm.

Ünlü konuk;

Motosiklet kullanan ve televizyon ekranlarında boy gösteren ünlülerin motosikletleri,model seçimleri,uzun yol deneyimleri,trafikde yaşadıkları kolaylıklar zorluklar kısacası motosiklet üzerine konuşulacak dolu dolu bir 10 dakika bizleri bekliyor.
    İlk konuk rock'ın sevilen ismi Hayko Cepkin olucak.2 adet derbi gp 1 ve nexus 500 sahibi olan motosiklet tutkunuyla keyifli bir sohbet gerçekleştirilcek.

Moto-Gezi;

Motosiklet kulüpleri,dernekler ve forumların gerçekleştirdiği gezi ve organizasyonlara katılan ekibimizin gözünden keyifli geziler ve röportajlar...Yurt içindeki yarışların motogezilerle takibi ve haberlerinin duyurulacağı moto-gezi bölümü...

Yarışma;

Programda sorulan soruların sms ile cevaplandırılacağı katılımcıların;mont kask eldiven aksesuar gibi ödüllerle ödüllendirileceği kazanananların televizyondan duyurulağı ödüllü yarışma bölümü...

Yayınlanacağı kanal ve sunucularının bu hafta içerisinde kesinlik kazanacağı programımızın sponsor görüşmeleride devam etmekde.Duyuralarımız bu başlıktan devam edicektir.

Programın isim ve konu içerikleri hakkında motosikletforum.com dostlarımızın renkli ve parlak fikirlerinize ihtiyacımız var.

Herkeze kazasız keyifli sürüşler...

2. Gökhan TUNALI

Gökhan TUNALI Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Forum kurallarına göre tanışma topiği açmanız şart. İsmi de şeytan icadı olacak.:D

3. Murat Burak

Murat Burak Aktif Üye

Motosiklet:
    Ducati
    güzel isim ama bence bu isim biraz fazla afişe ve demode olmuş gelin şunu mucid-i iblis yapalım farkımız ortaya çıksın demi ehuheuueh :D:D:D:D:D hem daha dikkat çekici olur hemde seyircinin dikkatinide daha fazla celb eder :p

Gökhan TUNALI bunu beğendi.
  4. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Böyle bir programın motosiklet camiası için önemi çok büyük. İnşallah hayırlı olur. Motosiklet forum olarak sizi gönülden kutluyoruz. Yardımcı olabileceğimiz bir konu olursa seve seve katkı sunarız.

Proğram ismi için nacizane bir öneri, MOTOSİKLETLE YAŞAMAK.

mehmet MORCU bunu beğendi.
  5. Murat Burak

Murat Burak Aktif Üye

Motosiklet:
    Ducati
    deminki espriyi lütfen yanlış anlamayın ama gerçekten motorsiklet adına süperkulade bir fikir ve çok faydalı bir iş olacak motorcuların sesi duyurmak istedikleri içinde çok önemli ve asıl olan birilerinin de dikkatini çekeriz belkide artık bizi trafikde araç yerine koyarlar hem kim bilir devletimizde bu sayede motorlardaki bu kadar abuk subuk vergileri kaldırıp insanları arabalardan ziyade motorsikletlere yönlendirmek için yeni düzenlemeler yaparlar kısaca yazacagım çok şey var ama şimdi degil o yüzden bu program için yapmamız gereken ne varsa ben ve diger bütün arkadaşlarım elimizden gelen tüm yardımı gösterecegimize emin olabilirsiniz şimdiden başarılar diliyorum ve motor camiası adına böyle bir program yapacagınız içinde çok teşekkür ediyorum saygılarımla...

6. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bu gece Kanal D de Uğur hocamın konuk olduğu bir program vardı.Harika şeyler anlattı.
    Tabii anlama ve algılama yeteneği olanlar mesajı aldı.

Bende bu yayını kayedettim.Editleme işi bitince buraya ekleyeceğim.Bir çok konuda anlattıklarımı anlattı.Ki zaten çoğunuda bu eğitimlerden alıp sizlere aktarmıştım.Bir kez de onun ağzından duyarsınız.

7. Hakki Orun

Hakki Orun Site Bağımlısı

Almaty KZ - Istanbul TR - Mobil Alabama USA
    Motosiklet:
    BMW
    Saat kacta cikti Senol? Ben de Almatada sabahin 5:30 una kadar bekledim, baktim yok yattim. Malum 4 saat ilerdeyim.

8. Murat Burak

Murat Burak Aktif Üye

Motosiklet:
    Ducati
    hakkı hocam makineyi aldınmı geçen bmw gidip alıcam demiştin aldıysan bi resimlerini koyarmısın buraya birde makina ile ilgili bilgilerini yazarsan en azından ben degilde alabilecek durumda olan arkadaşlarda fikir edinmiş olur

9. Murat Burak

Murat Burak Aktif Üye

Motosiklet:
    Ducati
    sevgili hakkı agabeyim isminin altına koydugun linki tıkladım ve senin antakyalılar için yazdıgın yazıyı okudum ve çok begendim hala sizin gibi agabeylerimizin aramızda olmaları ben çok mutlu etti inşallah bizlerde sizin yaşlarınıza geldigimizde sizler gibi ince düşünceli sosyal kendisine ve çevresine saygılı örnek birer agabeyler oluruz siz ve sizler gibi örnek kişilerin aramızda hep olması dilegiyle

10. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Hayırlısı olsun inşallah

11. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    sabaha karşı Türkiye saati ile 01:48 de çıktı.Kaydettim.Editleme bitince ekleyeceğim.