Teşekkürle kutluyorum

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında yakup sağlam tarafından paylaşıldı.

1. yakup sağlam

yakup sağlam Üyeliği İptal Edildi

Şenol bey merhaba..! 4/10/10 tarihli gezi resimlerinizi izledim. Mükemmel. Hele de kuryeleri aranıza almanız beni dahada mutlu etti. Bu mutlu gezi tablonuza ben ve ankara'daki gurubumla katılmak isterim. Saygılarımla.Yakup Sağlam

Şenol SEL bunu beğendi.
  2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Ben teşekkür ederim.
    Ama ramızda hiç kurye yoktu. :)
    2 öğretmen bir iş yeri sahibi 2 doktor biri ortopedist, ben ortlarda gezinen sade vatandaş, 1 bankacı, 1 motosiklet tamircisi ve geri kalanlar soma da işçiler vardı.Ybr lere zevk için binenler grubuyduk.
    Ha ben arasıra acil özel moto kuryelik yapıyorum o da ayrı konu .:)

3. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Yakup Bey sanırım siz kuryelik yapıyorsunuz şimdi farkettim!..''Motosiklet tutkunu Türk ünlüler'' konu başlığında yazdığınız bir mesajda kuryeleri küçümsediğiniz anlamı çıkararak size cevabi bir mesaj yazmıştım,herhalde okumadınız ...

Ama şimdi tersi olduğuna sevindim..Kazasız sürüşler dilerim!..

4. yakup sağlam

yakup sağlam Üyeliği İptal Edildi

----------------------------------------------------------------
    Şenol bey, o yazıyı okumadım.Türkiye'de Motosikletli kuryeleri üst makamlarda ve toplum içinde savunanlardan biri oldugumu ifade etmek isterim.Ankara'da resmi olarak Motorcular ve kuryeler Derneği kurucularındanım, 20 yıl memurluk yaptım ve eski milli sporcuyum ve 10 yıldırda ecz Deposunda kuryelik yaptım. Yanlış anlamanızı gerektiren şeyin cevabı şu: Araştırmalarımda Büyük motorcular, küçük motorcuları (tabiri caizse çakal olarak görüyorlar) bunu demek istemiştim.Sanıyorum anlatabildim. En derin saygılarımla...Ank.Motorcular ve Kurleler Derneği Başk.Yard.Yakup Sağlam