today 50 buji

Konu, 'Honda' kısmında Ali Atalay tarafından paylaşıldı.

1. Ali Atalay

Ali Atalay Üye

Motosiklet:
    Honda
    .......................

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Normalde 5 bin de buji değişmesi zaten gerekli.Ucuz bir şey zaten alın deneyin sonucu bize yazın.Her 5 binde bir değiştirin.Ha birde buji bu km de ise lastikleri kaç binde onuda allah bilir.Lastiklerin bir mrü olduğunu ve zamanla lastiklerin setleştiğini biliyorsunuz değil mi.

3. Ali Atalay

Ali Atalay Üye

Motosiklet:
    Honda
    lastik aldım yeni onlarda orjinadil.Motorsiklet 8 binde... değişmesi şart olmuş en kısa sürede değiştirip yazacağım....başka fikri olan yazsın

saolun şenol abi:)

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sukuter 5 yaşında lastikler de 5 yaşında.Lastikler 2 yıl yada 10 bin km de illaki değişmesi gerekiyor.Yağı 3 binde bir değişmesi gerekiyor.Eksilmişse tamamlamayın.Servise götürün nedden eksilttiğini sebeini öğrenin.tamamlamayın.Komple değiştirin.Fren tellerini mutlaka kontrol edin.Değişmesi gerekiyrsa değiştirin idare eder demeyin.Lazım olduğunda koparsa seni ne durduracak.ASD kullanma :)

5. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

buna kızıyorum işte bin motora 2 sene hiç bakım yapma,bakımı millet yolda kalınca yapılacak bir işlem sanıyor,bozuldugunda tamire götür gibi,nekadar yanlış ve aynı zamanda tehlikeli,düşünsenize fren balatası bitmiş haberin yok,karbiratörden sızıntılar var haberin yok,lastik bitmiş boşver idare eder,lambalarının bir kısmı yanmaz önemsemez,,ali bu eleştirim sadece sana deyil cogunlukta böyle insalar var,ondan sonrada yav söyle sorun cıkardı vay böyle sorun cıkardı,kusura kalmayın sorun kendimiz oldugunu unutmayalım,bu şekilde kim biniyosa binmesin arkadaşlar hem tehlikeye atıyolar kendilerini hemde milli servet yazık yaaa

6. Ali Atalay

Ali Atalay Üye

Motosiklet:
    Honda
    dediklerin doğru olabilir ama öğrenci adamız ne yapalım motor sorun yapmıyor maşallahı var o kadarda vurdum duymaz değiliz herhalde şu ana kadar 200 lira masraf ettim daha ne kadar edicem bu halimle ben memnunum halimden...

7. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

ali eleştirimde dedimya genelledim aslında,sorunları hemen cözdügünde inan bukadar masrafta yapmazdınız,bir sorun yapılmadıgında sorun büyüyo salam parcalarada zarar veriyo,masraf ikiye katlıyo o bakımdan elinden geldigi kadar motorunun bakımını yaptır göreceksin hem ucuz halladecen hemde sorunsuz kullanacan