Trakya Moto Team i Şenol SEL, Hakan ULUKAVAK ve birçok dostumuz ziyarete geldi...

Konu, 'Trakya Moto Team' kısmında Onur Filiz tarafından paylaşıldı.

1. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    Arkadaşlar hepinize merhaba,

Arkadaşlarım 20-21-22.04.2012 tarihinde start vermiş olduğumuz kampınız bizim için çok güzel geçti. Bursa’dan Şenol SEL ağabeyim ve Ankara’dan Hakan ULUKAVAK abimin Trakya Moto Team’i ziyarati bizleri çok sevindirdi ve onurlandırdı. Öncelikle bu iki abime teşekkür ediyorum uzak demediler yağmur demediler bastılar gaza geldiler bizim güzel Trakya’mızın küçük ama şirin Kıyıköy’üne J

Cumu günü kamp tarihinden bir gün önce gelen Şenol ağabeyim ile buluşup kamp yapacağımız kuru bir zemin arayışına girdik sonunda zemini kuru ama ulaşımının sağlanacağı yolu azda olsa çamurlu bir yer bulduk ve çadırlarımızı kurduk. Daha sonrasında kıyıköye çıktık azcık gezindik çay içtik Şenol hocamla sohbet ettik hayat tecrübelerinden bahsetti kulağıma küpe olacak bir sürü şeyden bahsetti yani ;) gece olduğunda ise yolun vermiş olduğu yorgunluk ile Şenol hocam ancak saat 23:15 e kadar dayanabildi sonrasında uykuya çekildi,bende uykuya çekildim tabi ki J

21.04.2012 sabahında fazla oksijen nedeni ile uyku tutmadı saat 06:10 da uyanı verdim. Ben uyandım ama Şenol hocam hala uyuyordu: D ben hemen baltayı elime ormana doğru yol aldım kuru odun toplamak için ama maalesef hüsranla geri döndüm L ben geri geldiğimde Şenol hocam yeni yeni uyanıyordu saat 07:41 de çadırdan çıktı amma uyumuşum be dedi: D sabah kahvaltısı için Kıyıköy’ün içine girdik börek yemeğe ama girdiğimiz yeri yeni sahibi daha yeni devraldığı için poğaça ile yetindik (karnımızı doyurduk) sonrasında kasaba içinde odun arayışına girdik neyse ki bir fırıncı imdadımıza geldi ve yaklaşık 100 kg civarında bize odun verdi odunları hemen benim minibüse doldurup kamp alanına geldik ve indirdik.

Artık yavaş yavaş misafirlerimiz gelmeye başladı Ahmet geyin ile birlikte İtalyan aşçımız Muharrem abi geldi ardından yavaş yavaş diğer arkadaşlarımız geldi. Hemen ortamı hazırlama çabaları altında tam gaz büyük bir telaş bizleri sardı. Çadırlar kuruldu derken öyle bir büyük yağmur başladı ki görmeniz lazımdı, hatta görmeseniz daha iyi olurdu J herkes hemen yağmur almayan bir yere geçmeye başladı tabi yağmur yağarken biz minibüsün arka bagaj kapağı altında çayımızı içiyorduk açık hava ses sistemi açık bangır bangır çalışıyor Şenol ve Erdal abi minibüs içinde çay keyfi yapıyorlardı, yağmur ortalama 4 saat kadar sürdü ve her yer berbat bir hal aldı yürümekte zorluk çekiyorduk resmen L ama neyse ki kimse bu durumu sorun etmedi.Mangal hazırlığı falan derken zaman çok hızlı geçmeye başladı tüm misafirlerimiz geldi gece heycan verici deniz kıyısında geçmeye başladı.Ziyaretimize gelip geri dönen bir çok arkadaşımız oldu hepsine teşekkür ederim.Bu arada hakan ulukavak arkadaşımız öğlen saatlerinde aramıza geldi yol epeyce yormuştu yüzünden belliydi ama gece saat 12:00 ye kadar direndi en sonunda git ağabeycim yat uyu dedim de gitti yoksa sabaha kadar direnecekti :D forum üyelerimizde uzun köprüden mert arkadaşımızın sürpriz yaptı geleceğinden haberimiz yoktu bir baktık aradı arkadaş gelin alın beni nerdesiniz burası neresi diye J gittik karşıladık motoru uzun köprüden buraya kadar onu getirmişti bizde motoru yaklaşık 400 metre elimizde götürdük.Grup üyelerimizden Fatih orçin motosiklet yerine Mercedes marka arabası ile katılınca arabayı çamura batırdı çamur içinden fatih i çıkardık J tam bir macera havası hakimdi ortama.Anlamdan gece oldu etler yangi mangal hiç durmadı salata masada bir büyük vardı bayaca hırpaladılar onu (rakıyı) gece saat 02:00 a kadar ateş başında deniz manzarasında çok hoş sohbetlerimiz oldu buradan Murat Gümüşkaya abime çok teşekkür ederim Pojeksiyon cihazında tüm grup üyelerinin kirli çamaşırlarını ortaya koydu :D :D :D kimi ütü yapıyor kiminin koca göbeği derken çok hoş vakit geçirmemize olanak sağladı.

Arakdaşlar bu güzel gezinin görsellerini görmeye ne dersiniz J ehh hadi o zmaan bi göz atın buaraya ;

öner coskuner ve Berkay Ömür bunu beğendi.
  2. Onur Filiz

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
  3. Onur Filiz

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
  4. Şafak

Şafak Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Kampın güzelliği şimdi daha iyi anlaşıldı :)

öner coskuner ve Onur Filiz bunu beğendi.
  5. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    paylaşım için teşekkürler.

Onur Filiz bunu beğendi.
  6. Okay Elaldı

Okay Elaldı Üye

Motosiklet:
    BMW
    Fotograflar harika... güzel bir gezi olduğu anlaşılıyor, tekerinize sağlık;)

öner coskuner ve Onur Filiz bunu beğendi.
  7. Onur Filiz

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    elimde bir kaç foto daha kalmış :)

8. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Geldik, gördük, çok memnun kaldık :) Başta Ahmet hoca ve Onur olmak üzere tüm TMT ye misafirperverlikleri için teşekkürler.

Bende de bikaç bişey daha kaldı atıcam elim değince.

9. Aytül KARA

Aytül KARA Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Benim için de kısa ama çok keyifli bir tanışma oldu, sonraki geziyi sabırsızlıkla bekliyorum, bu sefer birlikte gidip dönmeyi düşünüyorum :) Bu arada bendeki resimleri de en yakın zamanda atacağım

öner coskuner bunu beğendi.
  10. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Süpersiniz arkadaşlar, bende gelmeyi çok istiyordum ancak inanın bu sene benim hayatım kaymış, her hafta bir eğitimdeyim.

Hep gezme hep gezme olmaz sizleri eğitimlerde de görmek istiyoruz. :)

Şenol SEL bunu beğendi.
  11. Şafak

Şafak Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Abi ben şu önümdeki bir iki önemli işi atayım sırtımdan, Haziran sonundan itibaren seni bunaltmaya başlıyorum "eğitim de eğitim diye".
    Sen merak etme :)

Şenol SEL, öner coskuner ve Erol bunu beğendi.
  12. ahmet geyin

ahmet geyin Organizatör

Motosiklet:
    Hyosung
    aytül hanım inanın size karşı mahçup olduk sanki çok kısa kaldınız ve ilgilenemedik kusura bakmayın bunu telafi edicez inşallah selamlar

Aytül KARA ve öner coskuner bunu beğendi.
  13. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Keyifli olduğunu bir kere daha gördük kıskandık emeği geçen herkese teşekkürler

öner coskuner bunu beğendi.
  14. Aytül KARA

Aytül KARA Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Aman efendim ne demek :) , kısa kaldığım konusunda hemfikirim sizinle. Bundan sonraki gezilerde sık sık görüşürüz, mahçubiyetinizi fazlasıyla giderirsiniz :)))

ahmet geyin bunu beğendi.
  15. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Ateş almaya gelmiş gibi geldin sonra ortadan kayboldun Aytül. Yanındaki abi sıkıldı galiba :)

16. Aytül KARA

Aytül KARA Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    ne sıkılması çok hoşuna gitti. Yanlız biraz kısa oldu bu gezi, diğerlerinde telafi ederiz artık. En yakın zamanda yine organizasyonlarda görüşmek dileğiyle :)))

17. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    TMT ye Başkana ve tüm dostlara muhteşem misafirperveliğiniz için çok çok teşekkürler.Bu yakaya yolunuz düşerse beklriz.
    Unutmayın 21-24 Harizan Bursa Enduro Bahar şenliğimize de bekliyoruz.

ahmet geyin bunu beğendi.
  18. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Kıyı köy den Bursa'da dönerken yolu şaşırdım.
    Niyetim geldiğim yoldan dönmekti.
    Ne derler bilirsiniz.En kestirme yol bildiğin yoldur diye.Ama bu sefer olmadı ve ben Vize yoluna girdim.Bu yolun geldiğim yol olmadığını biraz geç fark ettim.Yol o kadar güzeldi ki anlatamam.Yolun ve doğanın güzelliği beni çok etkiledi gaz kesmeden yola devam edip Vize ye geldim.Vize girişinde bir çay molası ardından yakıt ikmali ve ver eliniz Bursa dedim.
    Yolda bir kaç küçük doğa molası verdim ve İstanbul'a girdiğimde geldiğim yolun muhteşem doğanın sarhoşluyla yolu şaşırdım İstanbul'un içlerine girdim.Yoğun trafik kendini bilmez mallar yüzünden rotamdan çıktım.
    Sora sora Bağdat'ı pardon Sahil yolunu buldum.Bir küçük sigara molası verdiğimde bir dostum beni aradı.
    O da Bursa'ya gidiyormuş trafik yoğunluğundan bunalmış gel beraber gidelim dedi.
    Ve bana yenikapıdan feribotla Mudanya geçişini teklif etti.
    Bende yahu motosiklete çok pahalı dedim önce kabul etmedim.
    Sonra sen boş ver senle sohbetteyken yol ve zaman nasıl geçiyor anlamıyorum bendensin deyince bende su koyverdim:D ve Yenikapıdan feribotla Mudanya ya vardık.Ama dostum yoğun trafikte alaylı bir gs 1150 kullancısı olduğundan bir süre sonra uyuya kalmış bende farkında olmadan bir süre devam etmiştim baktım ki horlamaya başlamış o zaman anladım dostum frekansı değiştirmiş.
    Bursa'ya kıyıköyden dönüş ilgili bir video az sonra.

19. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
  20. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha

Erdal Özgüner ve Şafak bunu beğendi.