Tulum Önerisi

Konu, 'Motosiklet Pantolonu' kısmında Gökhan Yasdal tarafından paylaşıldı.

1. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Arkadaşlar geçtiğimiz hafta iftar buluşmasında sağolsun Şenol Hoca dıştan takılan diz ve kaval kemiği koruyan ekipmanların güvensizliğini uygulamalı olarak anlattı. Motosikletimi sabah-akşam işe gidip gelirken kullanıyorum. 15 km kadar bir yolum var. Çalıştığım ortam fabrika. Her ne kadar kravat - ceket giymesek de yine de motosiklet pantolonu ile dolaşabileceğim bir konumda değilim. Bu yüzden kadife yada kumaş pantolonun üzerinden rahatça giyebileceğim, mümkünse yandan açılıp kapanan (60-70 km/h i geçmediğimi varsayarak) makul fiyatlı. Makul derecede koruma içeren bir tulum pantolon ihtiyacım var. Önerebileceğiniz bir model var mıdır.

Yeri gelmişken malum geçiş mevsimindeyiz her an yağmur atıştırması olası. Motosiklet ceketim içine yağmur almıyor fakat tecrübe ettim ki biraz yağmurda ayakkabılarım ve paçalarım tamamen ıslanıyor. Hızlı bir şekilde üzerime geçirebileceğim fazla yer tutmayan bir yağmurluk tulum da arayışındayım. Onun için de önerilerinizi bekliyorum.

2. ahmet atay

ahmet atay Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    valla dışarda fena yağmur var benimde ihtiyacım var önerisi olan varsa gerçekten iyi olur

3. serhat demırcı

serhat demırcı Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    merhaba arkadaşlar
    ben karadeniz seyehatimden yeni döndum ve malum karadenız oldukça yağışlı bir bölge,motomaxtan aldığım difi marka yagmurluğu tavsiye edebılirim,tulumun içindekı cebe şıkıştırarak katlıyorsunuz ve çok küçülüyor,yer kaplamıyor ve gıyımıde çok kolay

tulumun lınkı bu http://www.motomaxonlineshop.com/main/difi_hydra_tulum_yagmurluk-1008-0-63.html

yalnız şuan stoklarda görünmuyor,bence bıraz sabredın ve bu uygun fıyattakı tulumu alın.

4. Gökhan Yasdal

Motosiklet:
    Suzuki
    Gerçekten Güzel görünüyor. Yağmur yağmazsa bi gidip Kadıköy'de bakınacağım bugün.

http://www.hudsonderi.com/?urun-detay_376_1120-motosiklet-motorsiklet.html

üstteki de fena görünmüyor. Ama acaba almışken hiç yağmurlukla uğraşmayıp direk korumalı su geçirmez bi tulum mu alsam?

5. serhat demırcı

serhat demırcı Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    tesadüfün bukadarı olur,hudsonderide aynı yagmurlugu denemıstım ve kullanımı çok zordu vede yer kaplamasın dıyorsan önerdıgım dıfı yağmurlugu dusunmeden al derım,ayrıca imkanların musaitse çok daha pratık ve kullanışlı tulum korumalığı almam daha mantıklı olur kanısındayım.
    mesela bu http://www.motomaxonlineshop.com/main/difi_husky_termal_kombi_tulum-212-0-71.html

6. Gökhan Yasdal

Motosiklet:
    Suzuki
    Hmm şu anda imkanım o kadar "geniş" değil :) MAkul şekilde giyip çıkarılabilen bir pantolon'a 100 lira civarı verebilirim ancak. Montum, bel korumam var.

7. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    O zaman sana biraz daha takviye ile bunu tavsiye ederim.
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/product.php?pID=44404

8. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
  9. Gökhan Yasdal

Motosiklet:
    Suzuki
    Şenol Hocam teşekkürler. Yağmurluk olarak 50 lira makul. Son gönderdiğiniz link; Serhat Bey'in de önerdiği güzel gerekten. Ama ellerinde yokmuş. Korumalı bi pantoluon için 100 lira yağmurluk tulum için 50 lira belirledim. Kadıköye geçemedim, geçersem bir de mağazalardan bakacağım.

10. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Görünürlük açısından orange olanını kesinlikle tavisye ederim.

11. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Gökhan lbc markası benim arkadaşım, imalatı ümraniyede, istersen gider bakarız, mağazadan alacığın fiyatın altında alabiliriz.

12. Gökhan Yasdal

Motosiklet:
    Suzuki
  13. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Çok güzel bir pantolan, çok kullanışlı, pantolonun üzerine hemen geçiriveriyorsun. Güle güle kullan.