Tulum yağmurluk

Konu, 'Motosiklet Koruyucu Ekipmanları' kısmında Tuna.hanoglu tarafından paylaşıldı.

1. Tuna.hanoglu

Tuna.hanoglu Yeni Üye

öncelikle merhaba.
    aranıza yeni katıldım.
    su ve rüzgar geçirmeyen tulum yağmurluk almak istiyorum, fikirlerinize ihtiyacım var.
    biraz fiyat araştırması yaptım. kaliteli tulumlar var fakat bütçem sınırlı.
    100 TL civarında...
    ama kaliteden de çok fazla ödün vermemeli tabi. içi astarlı olması tercihim.
    normalde Large giyiyorum, bunu elbiselerin üzerine giymeyi düşündüğümden XL alayım diyorum, uygunmudur?
    aramızda kullananlar vardır, aşağıdaki linklerini verdiğim ürünleri tavsiye edermisiniz veya hangisini tavsiye edersiniz. şimdiden teşekkür ederim.

http://www.motomaxonlineshop.com/main/bering_eco_tulum_yagmurluk-pmu45.html

http://www.motomaxonlineshop.com/main/difi_neutron_yagmurluk_tulum-pmu1433.html

2. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    forumumuza hoşgeliniz.kalıcı ve katılımcı olmanız dileklerimizle.
    cevap alabilmeniz için; forum kurallarımız gereği ilgili bölümde kendinizi tanıtan bir başlık açmanız gerekmektedir.

Tuna.hanoglu bunu beğendi.
  3. Tuna.hanoglu

Tuna.hanoglu Yeni Üye

tşk ederim barış bey. hoşbuldum. dediğiniz gibi ilgili bölüme kendimi tanıtan bir mesaj yazdım. iyi forumlar

4. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    ben mont ve pantolon xl giyiyorum tulum yağmurluk 3xl çünkü giyip çıkarırken ve sürüş sırasında büyük rahatlık oluyor.eğer deneyip alabiliyorsanız tam korumalı ekipmanınız ile deneyip almanızı tavsiye ederim.

5. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    Barış hocama katılıyorum denemen kesinlikle alma dikiş yerlerinin özellikle oturma yerlerindeki noktalarına dikkat et çünki en çok ordan su alır dikkat ;)

6. Tuna.hanoglu

Tuna.hanoglu Yeni Üye

arkadaşlar doğru söylüyorsunuz, katılıyorum size ama bulunduğum yer şehir merkezine hayli uzak ve hava koşulları nedeniyle bu ürünü hemen tedarik etmem gerekti. biraz aceleye geldi ama almış bulundum.paketin elime ulaşmasını bekliyorum. umarım pişman olmam. difiyi aldım. ülke dışındaki bazı motor giyim mağazalarında da aldığım tuluma rastladım. hemen hemen fiyat aynı.
    dediğim gibi umarım kötü bir tecrübe olmaz:) yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.

7. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Bence bide bot yağmurluğu bak, ne kadar su geçirmez deselerde bi yerden sonra su alıyor çizmeler.