Tvs Apache

Konu, 'Motosiklet Marka ve Modelleri' kısmında Koray.Kucukkocaoglu tarafından paylaşıldı.

1. Koray.Kucukkocaoglu

Koray.Kucukkocaoglu Yeni Üye

tvs apache(2011) hakkında bilgisi olan var mı? arkadaşler.. forumda bulamadım bu motor hakkında bilgisi olan yada bilgi içeren MF de link var mı saygılar

2. Ümit Güvercin

Ümit Güvercin Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhaba, benim bugünlerde araştırdığım ve görünüşüyle hayran kaldığım bir motor. şu linklerden inceleyebilirsin sende. www.tvsturkiye.com ve www.suratmotor.com. şimdiden nisan satışları bitmiş. mayıs ayına yazıldım bende. :) yamaha ve hondayı ne kadar anlatsalarda çin üretimi olduklarını ve görünüm olarak da bana çok itici geldiğini biliyorum. sadece servisi az ve 2.eli satışı kolay olmaz diye de apache yerine diğer modelleri almak mantıklı gelmedi bana. kalbimi çaldı nihayetinde bu motor benim. ilk motorum olacak umarım. sürat motorun sitesinde ybr ve cbf ile kıyaslaması da var. ne kadar doğrudur tartışılık ama birçok özellikte bu 2 modelden de üstün özelliklerinin olduğu görülüyor burada.

3. Ümit Güvercin

Ümit Güvercin Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    www.tvsturkiye.com ve www.suratmotor.com da bilgiye ulaşabilirsin. nisan ayında türkiyeye geliyormuş. ama sıra varmış. ben mayısa yazdırdım ismimi. ilk motorum olacak umarım. çok hoş bir görünümü var. yamaha ve honda gibi de çin malı değil. hint malı.

4. Ümit Güvercin

Ümit Güvercin Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    harika bir motordur kendileri. :) alınası , binilesi. www.tvsturkiye.com ve www.suratmotor.com.tr den bilgi alabilirsin. mayısta alıyorum bir aksilik olmazsa. mayısa kadar ise daha motorlar gelmeden satılmış olduğundan alamıyorum. bakalım ne olcekkk :)

5. Serkan.Dinç

Serkan.Dinç Yeni Üye

Evet Ümit beyin motoru ayrılmış durumda ynlız bir karışıklık olmuş internet adresimizde.

6. mesut soycan

mesut soycan Üyeliği İptal Edildi

slm arkadaşlar ben ikinci el ybr 125 ya da apache rtr 150 almak istiyorum. hangisini tercih etmeliyim.?yardımcı olursanız sevinirim...

7. mesut soycan

mesut soycan Üyeliği İptal Edildi

arkadaşlar ybr 125 veya tvs apache rtr 150 almak istiyorum.hangisini tercih etmeliyim?

8. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sayın üye.
    Sizce burada emek harcayan mesai harcayan İNSAN'ların emeğe saygı amacıyla bir selamı hak etmiyorlar mı.
    Ben sizin dükkana gelsem selamsız sabahsız soru sorsam nasıl tepki verirsiniz yada bir müşterinize boş ver onu bunu al desem zoruna gitmez mi.
    Sizce burası neresi.
    Yol geçen hanı mı?
    Ya saygı gösterir saygı görürsünüz ya da gidersiniz sessizce.

9. Veli Özarslan

Veli Özarslan Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    dostum her yerde böyle kısıtlıyorsun bilgileri ama burası selamlaşma hanı değil paylaşım formuna benziyor birazda sende haklısın ama yapmak isteyen olur istemeyen olur bu şekilde forumu düzene sokamazsın

güvenli sürüşler

10. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    forumumuz bu şeklide düzende;) paylaşım forumuna benzemek
    medeni bir şeklide selamlaşmayı engellemez!! ya da biz öyle
    düşünüyoruz.yoksa sizin oralar da öyle değil mi??

Şenol SEL bunu beğendi.
  11. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Kurallar açık.Uyan kalır uyma sorunu yaşayan uçar gider.
    Bu ülkede heryerde böyledir.Hatta bu forumda da böyledir.Selam vereceksin ki selam alasın.Bu forumda emeğe saygı duymayana selamı çok görene kendini tanıtmaktan aciz olana yer yok.
    Forumu düzende tutmamız sizce sorunsa bizde gereğini yapabiliriz.
    ne dersiniz.