ucuz atlattım

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında Bora Tamer tarafından paylaşıldı.

1. Bora Tamer

Bora Tamer Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    2 gün önce gürpınar -kavaklı yolu üzerinde kavşağa tersten giren arkadaşa az daha çarpıyordum. yanına yaklaşıp biraz dikkat dedim. 20 dakika bana bağırdı adam. kask elimde sesini kesecektim ama ya sabır dedim. ya sana çarpsaydım diyorum. çarpsaydın banane diyor sığır :))

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Çok geçmiş olsun.
    Bu sığırlardan memleketimizde çok var maalesef.Ama biz elimizden geleni yapıyoruz ama bizden daha hızlı olan başımızdakilerde habire yeni sığırlar yetiştiriyor içinden çıkılmaz hal alan trafiğimize.

Artık beni ve çalıştırdığım arkadaşları sürücü kursları sınavlara almıyorlar ve hemen sınavda bırakıyorlar.

Nedeni gayet basit.4 kukayı devirme ve dönerken düşme becerisi gösterek bay bayan tüm sığırlar sınavdan 90 ve üzeri puanlar alıp geçiyorlar herşeyi nizami olan benim arkadaşlarım geçemiyor.
    Üstelik sınava oto ile geliyor arkadaşlarım.Ama sınavdan geçen çok sığır 1000 lik Motosiklet ile sınava geliyorlar.Ve acı son.

Bora Tamer ve öner coskuner bunu beğendi.
  3. berkay yeşilay

berkay yeşilay Aktif Üye

Motosiklet:
    Mondial
    bu şekilde davranan sıgırlara carpacaksınız ki azalsın yoksa habire çogalırlar.

4. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    çok geçmiş olsun.

5. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Geçmiş olsun, sığırlardan uzak durun.

6. Vahap

Vahap Üye

Motosiklet:
    Kawasaki, Asya
    Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum.

Ancak, sizlerden istirhamım bu yaratıklara "sığır" dememeniz yönünde olacaktır. Çünkü o sığır ya da sığırlar inanın ki, bu beyni basmayan ve iq kavramından mahrum olmuşlardan çok ama çok daha zekidirler diye düşünüyorum.

Bu ne tür canlı olduğu belli olmayanlara "hayvan" diye seslenilmesi bile beni üzer. Çünkü bu mahkukatları kıyaslamakla hayvanlara hakaret etmiş oluruz...

Tekrar geçmiş olsun der, tüm "bilinçli motosiklet sürücüleri"ne kazasız, nazarsız, eğlenceli sürüşler dilerim.

7. Emrah.Mandaci

Emrah.Mandaci Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Çok geçmiş olsun.İyiki çarpmamışsın.
    Çarpsanda iyi olurdu aslında ama motora yazık.Böyle sığırlara ne etsen makbule geçer...

8. çağrı kocaçoban

çağrı kocaçoban Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    geçmiş olsun üstadım umarım başınıza gelmez böyle durumlar bundan sonra

sığır yapısı itibariyle daha verimli ve anlamlı bir hayvandır yeri gelir esprilere konu olur yeri gelir sofralara misafir olur doğada çiçek olarak böcek olarak ve bildiğimiz 4 ayaklı sofraların prensi olarak boy gösterir.

bizlerin nitelediği bu tip sığırlar ise biraz karma oluyor sorunda bundan doğuyor ^^ Allah polemik yaşatmasın :D