Ulaşmak istediğim 2 motor.

Konu, 'Hayalinizdeki Motosiklet' kısmında H.ibrahim Erdemir tarafından paylaşıldı.

1. H.ibrahim Erdemir

H.ibrahim Erdemir Yeni Üye

Hepimizin kullanım tarzına göre veya stiline göre çeşitli tarzlarda motorlar var. Ben gücü elinin altında tutup ağır gitmeyi seven birisiyim ( arabada ), henüz motor alamadığım için kısa ve uzun vadede ulaşmayı düşündüğüm 2 motor var aklımda.

Başlangıç
    Hyosung GT250 naked
    İşe gidip gelirken, şehir içi trafiğe girmeden yol almak istediğim bir motor. Çıplak olması hoşuma gidiyor, daha bir pratik görünüyor gözüme. Bu aralar almaya çalışıyorum fakat kredi alamadığım için birtürlü motora kavuşamadım. :(

Final
    Suzuki Burgman 650 Abs
    Uzun yolda rahat rahat gitmek için düşünüyorum, tabi bu motor bana göre işin sonudur. Yani ne hızda nede görselde gönlüm var. Belki 650 'den önce burgman 400 'de olabilir.

2. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    ilginç Vitesli bır motordan Yarı otomatık yada otomatk bır motora geçmeyı dusunuyorsunu :)

H.ibrahim Erdemir bunu beğendi.
  3. Mümtaz Barış CİNGİZ

Mümtaz Barış CİNGİZ Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    Scooter'lardaki rahatlıkta o paraya alabileceğin başka makinalarda yok. O yüzden bana göre olmasada mantıklı geliyor yine de :) Gerçi bir gün param olurda bir pan europan alırsam konforu gözünden vurmuş olurum :)

H.ibrahim Erdemir bunu beğendi.
  4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sıfır bilgi tecrübe ile naked 250 lilik sizi öldürür.Siz istediğiniz kadar deyin gaz benim elimde ben kendime hakimim mümkün değil.
    Ama ben daha önce de yazdım.Çok okuyan oldu ama okurken sadece okudu.Başka bir eylem yapmadı okudu teşekkür etti gitti.

5. ahmet atay

ahmet atay Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    hyosung gt 250 naked güzel ancak Şenol abime katılıyorum