Üşenmedik,masraftan kaçmadık :D Araştırdık...

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında Noyan Yıldız tarafından paylaşıldı.

1. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Öncelikle şunu belirteyim,Motorsiklet ve trafik konu başlığı altında bence bu konu altına daha çok yakışacağını düşündüğüm bir konu açılmış,olabilir açan arkadaşımız öyle takdir etmiş,konu : "Motosiklet Markalarının Kendine Has Özellikleri " olarak açılmış,konu içinde tartışılan motor ve performans kıyaslamaları ise genelde Racing üzerinden yapılmış ben bu yüzden bu konu başlığına daha çok uyacağını düşündüm.Ve abilerimiz kardeşlerimiz artı ben yazmışız bir şeyler , neyse o konu ile bağlantılı olarak biraz da yaptığım araştırmayı sizlere sunmak istiyorum...

Umut Karkın bunu beğendi.
  2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Video dan önce videoyu hazırlayana bir mesajım var
    Motorsiklet değil Motosiklet tir.

3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Ve bu video için söylenecek çok sözüm var ama yazmayacağım.Noyan benim fikrimi zikrimi bilir
    Başka üyeler de bilir.

Mehmet_Begec bunu beğendi.
  4. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    :) "http://www.motorsikletforum.com/" bir yanlışa başka bir yanlışla karşılık vermek elbet doğru bir davranış değil ama videoyu hazırlayana mesajı olana mesajım gene TDK deyimler ve atasözleri kitabından alınma "İğneyi kendine çuvaldızı başkasına batıracaksın " :)) Keh keh :D Siteyi kuranlara yapılacak bir eleştiriyi en öncelikle :D bana yapmış Şenol abi :D ne diyeyim...Ama doğru söylüyorsun bak ben hiç kafa yormamıştım o detaya motosiklet doğru yazımı...

Seni biliyoruz abi yazacaklarını da az çok biliyorum :D seni seviyoruz :D varol sağol...

5. Hasan M.Mustafa

Hasan M.Mustafa Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Kusura bakma arkadasim ben senin yazdiklarindan bisey anlayamiyorum.

Erol Ceyhan ve Mehmet_Begec bunu beğendi.
  6. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Ne demek ne kusuru ben heceler gene anlatırım size yeterki şikayetiniz bu olsun imasız dolaysız direkt yazayım o halde Şenol abi demiş ki motorsiklet yazılmaz motosiklet yazılır,çünkü videomun başında ben motorsiklet yazmışım bu kısmı anladık heralde...Bende ona cevaben demek istedim ki bakınız site adresine www.moto(r)sikletforum.com eğer üst kısımda ki adres çubuğunuza bakarsanız sitenin adının da yanlış yazılmış olduğunu göreceksiniz yani benim videoma gelene kadar onu neden hiç eleştirmedin abi anlamında ince bir sitemdi.Fakat ben de yanlış biliyormuşum ki düzelttiği içinde ayrıca teşekkür ettim,imla klavuzundan baktım Şenol abi haklı doğrusu motosiklet olacakmış...Yeterince taneledim sanırım :) Saygılar sevgiler...

Ayrıyeten site içindeki yöneticilerle olsun moderatörlerle olsun direkt diyalogu ve belkide site yönetiminde dahil sözü olan biri olduğunu düşündüğüm için,ki bakınız hepimizde aktif üye süper üye ultra hiper üye normal üye falan yazarken bazı arkadaşlarımızda yönetici moderatör,admin,yazar aynı şekilde Şenol Abi de farklı bir sıfatla organizatör olarak adlandırılmış bu yüzden sitenin adında yapılan hata da onun da sorumluluğu olabilir diyerekten,sitenin basit bir üyesi olarak dedim ki iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batırmalısın abi...Bu sözü de anlattığıma göre sanırım anlaşılmayan bir şey kalmadı...

7. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

hasan kardeşim noyan ilk geldiginde bizde hiç anlamıyorduk yazdıklarınıda, zamanla az da olsa anlamaya başladık sorun bizde deyil noyanın ta kendisinde:D:D:D:D

8. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    kardeşim senin ciddi görüş sorunun var.Bir daha bak forum adresine.

İŞini kolaylaştırayım
    http://www.motosikletforum.com/

9. DEMİRAT

şenol abi noyan bu görüş sorunuyla race kullanabilirmi:D:D:D: uyardınya motorsiklet deyil motosiklet diye,bu adreste kasıt var bence:D:D:D:D

10. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bence race değil motosiklet veya sukuter kullanması bir yana bisiklet kullanması bile çok sakıncalı :D

DEMİRAT bunu beğendi.
  11. Hasan M.Mustafa

Hasan M.Mustafa Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Noyan arkadasinda iyi niyetinden hic süphem yok,sadece düsünceleri biraz farkli genel ortamdan.Benimde cok eksiklerim var,ama benden tecrübeli arkadaslarin görüslerini yazdiklarini her zaman dikkate aliyorum.Daha ögrenecegimiz cok seyler var.

12. Mehmet_Begec

Mehmet_Begec Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Suzuki

13. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Kısa ve öz : motosiklet ve trafik konusunda başlık açılmış bir arkadaşa binayen videonun olduğu karede gayet net yazıyor zaten...

http://www.motorsikletforum.com/showthread.php?t=6314&page=2

şimdi verdiğim yukarda ki linke bir tıklayın bu sayfaya geri döneceksiniz birde şenol abinin dediği gibi yapalım bakalım kimin görüş sorunu var...Ben her zaman bu siteyi motorsikletforum olarak açıyorum dalga mı geçiyorsunuz siz yaw?

http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=6314&page=2
    bu linke tıklayın bakalım nereye gideceksiniz...

14. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    hatta buyurun bunu da yaptım sizler için üşenmedim yaptım ...

buyrun o an içinde ki benim sayfanın direkt resmi büyütüp bakın ne yazıyor adres çubuğumda :D büyütün ki net görülsün...Hatta biraz da html den girdik madem title doğru motosiklet forum TR'nin en kapsamlı vs... yazmasına rağmen domain sanırım yanlış alınmış...Yada fazladan alınmış?Neden ki?Neyse...

15. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Neyse çok sevdiğim bir abimin sevdiğim bir lafı geldi aklıma :D biraz duruma adapte eder de az modifiye edersek Ömer abinin kahkası kulağıma gelir gibi olacak nerdeyse...
    buyrun söz şöyle
    "Varsayımla ticaret olmaz " ;) Benden olsun...

16. DEMİRAT

noyan seni seviyorum:D:D:D:Dyazılarına aşıgım, bayılıyorum hatta senin yazılarını okumaya başlayınca kendimi sanki kusurlu gibi görmeye başlıyorum anlamak için bayagı emek veriyorum beynimle:D:D:D:D:D

17. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Tanrı’nın Azrail’i yanına çağırmasıyla başlar hikâye ve Tanrı Azrail’den Kafka adında bir adamı öldü...rüp kendine getirmesini ister. Azrail elindeki öldürülecekler listesinde küçük bir oynama yaparak Kafka’nın adını ilk sıraya alır ve canını almak için dünyaya iner. Prag’dan başlar aramaya ve tüm Avrupa’yı dolaşır, ama bulamaz. Tanrıya karşı mahcup olmak istemediğinden hiç ara vermeden devam eder yolculuğuna ve tüm mevsimlerde, tüm kentleri dolaşır… Tanrı’nın huzuruna çıktığında eli boştur. Tanrı Kafka’yı sorar kendisine, Azrail boyun büküp cevap verir, “Yok” der önce… “Sizin yarattığınız evrende Kafka adında bir adam yaşamıyor.” Tanrı öfkelenir bu sözün karşısında, belki de ilk defa istediği bir şey yerine gelmemiştir. Gür sesiyle bağırır Azrail’e “Git o zaman onu kendi yarattığı dünyada bul ve getir.”

Yakında benimde dünyama bir azrail yollar gibi geliyor Şenol Abi :D

Korkuyorum ömer abiiii :DDD

Ömer abiii :D Bana motorsikleti öğret ömer abiii;bana hayatı değil motorsikleti öğret ömer abi...Şunuda gördüm ki önceki notlarında bu konu da ki :D beni en iyi sen tanımışsın valla helal olsun ha :D dumura şayanım karşında :D

18. DEMİRAT

:D:D:D:D:D:D:D:D:D yav sakın sen bu foruma ara verme aktif ol, foruma renk geliyo ölüyom gülmekden hele muhalif yazıların,milletten farklılıgın herşeye deger şaka demiyorum gerçekden sen renksin bu forumda:D:D:D:D:D

Hasan M.Mustafa bunu beğendi.
  19. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Teveccühün abi aman deyim bak iltifatına mazhar olduk karşılamak için zor bir kelime seçtim o da şimdi konu dışı imlaya kurban gitmeye :D Ticaretin imlası yok gördüğün gibi de :D bizim anarşistliğin imlası varmış biz de öğreniyoruz işte :D güvenli sürüş dersleri yanında Rahmi Hocadan :D güvenli forum dersleri de isteyeceğim ben :D

Son Not: Hayat bir gün o da bugün ;) Keyif al...Bana hayatı değil , motors(pardon) motosikleti öğret ...
    Ayrıca modeller arası farkların hırçın oluş,agresif oluş,sağlam oluş gibi Honda daha yakışıklı,Suzuki çok sexi , Yamaha hepsinden psikopat gibi yorumların micron saniyeler ile ölçülen farklar olduğunu anlatan bir konu ve bunu ispatlayan bir video idi,ne kadar konu dışına itilse de bu öz bakii kalsın diye anlamadık bu ne alaka diyenler için yazayım dedim.(Videodan sonra videoyu hazırlayanın notu...)

Ayrıntı için ayrıca bkz.
    http://www.motorsikletforum.com/showthread.php?p=84337#post84337

DEMİRAT bunu beğendi.
  20. Mehmet_Begec

Mehmet_Begec Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Vatana uzakkalmanin dezavantajlarindan biride bu olmasi gerek, türkceyi unutuyoruz galiba. Tekrar, tekrar Msj lari okudum, gercekten Noyan arkadasi anlamakta zorluk cekiyorum!:) Sunuda söyleyeyim, niyetim satasmak degil, aksine Konuyu anlamaya calisiyorum.

Hasan Arkadasin dedigi gibi, ögrenecegimiz cok sey var!:)

Hasan M.Mustafa ve Noyan Yıldız bunu beğendi.