Üzücü Bir Kaza

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında İsmail tarafından paylaşıldı.

1. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Kendisi ile yakın olmasakta tanışırdık. Allah rahmet eylesin. Haberi airporthaber.com dan aldım sabah sabah :(

Detaylardada belirtilen kask var ama bağlanmamış ve fotoğraflarda gördüğüm kask başka yere fırmalamış. Ne olursa olsun şu ekipmanlatı adam gibi kullanalım :(

ONUR AIR ESKİ TEKNİSYENİ KORKUNÇ KAZADA ÖLDÜ
    21 Eylül 2014, Pazar 18:21
    Üsküdar’da direksiyon hakimiyetini kaybederek yola savrulan motosiklet sürücüsü Hazar Camcı'nın (30), Onur Air Teknik'te uçak teknisyeni olduğu öğrenildi.

Kaza, Boğaziçi Köprü çıkışı Üsküdar Beylerbeyi sapağında akşam saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, 34 DV 08 plakalı motosiklet sürücüsü Hazar Camcı, hareket halinde iken bir anda direksiyon hakimiyetini kaybederek yol kenarındaki çalılıklara savruldu. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri, gencin hayatını kaybettiğini tespit etti. Bunun üzerine devreye giren polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Bir görgü tanığı, “Ben polislere yemek götürüyordum. Virajı alamadı ve gelip içeriye (çalılık alana) girdi. Süratliydi. Kafasında kask vardı fakat kemeri bağlı değildi” dedi.

Gencin cesedi olay yerinde yapılan ilk incelemelerin ardından Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

2. Oktay Karateke

Oktay Karateke Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Çok üzücü ailesine sabırlar dilerim.

3. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    abi kaza kaza kaza :( of ya resmen of diyorum artık.. :S :S :/ Allah geride kalanlara sabır versin..

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    kafada kask var mı var bağlı olması mı gerekiyordu diyen bir sürü salak tanıyorum ben.Ailesine sabır versin ALLAH'ım Kaskın kemerini bağlamadan yola çıkan da hesabını versin şimdi

5. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Allah ailesine sabırlar versin. cok arttı bu üzücü haberler.

6. Mesut Nalbantoğlu

Mesut Nalbantoğlu Üye

Motosiklet:
    Honda
    Çok üzücü. Allah kederli ailesine sabır versin. Umarım bir daha böyle elim bir haber almayız