uzun yol ve maxi scooter

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında sercan duyan tarafından paylaşıldı.

1. sercan duyan

sercan duyan Yeni Üye

Forumunuza yeni katıldım…bir karar vermek üzereyim ve bu karar da forumunuzda bulunan üstatlardan yardım istiyorum.. .BWS 100 kullanıcısıyım…artık büyütmek istiyorum ama scooterdan vazgeçmek istemiyorum…bu yüzden 250 cc lik bir maxi scooter arıyorum…ama benim alacağım motordaki tercihimi en etkileyen neden uzun yolda dayanıklı olması olacak 400-500 km lik uzun yollara çıkacağım…bu nedenle motorumu alırken nelere dikkat etmeliyim…bu konuda en uygun maxi scooter ın hangisi olacağı konusunda fikirlerinize ihtiyacım olacak …özellikle maxi scooter ile uzun yol yapmış üstadların samimi fikirlerine ihtiyacım var şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim….

2. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Sercan motosiklet foruma ailesine hoş geldin, iyi forumlar.

Uzun yolda sana tavsiye edebileceğim scooterler, yamaha x max 250 , yamaha x city 250, sym gts 250.

sercan duyan ve Şenol SEL bunu beğendi.
  3. sercan duyan

sercan duyan Yeni Üye

teşekkür ederim....yani genel anlamda 250 cc lik bir maxi scooter uzun yol için idealmidir aslında bunuda öğrenmek istiyorum?

4. sercan duyan

sercan duyan Yeni Üye

ve ayrıca sym 250 gts kullanıcı bir arkadaş eksileri ve artıları hakkında bir kaç cümle yazabilirmi?

5. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    forumumuza hoşgeldiniz.kalıcı ve katılımcı olmanız dileklerimizle.
    forum kurallarımız gereği ilgili bölümde kendinizi tanıtan bir başlık açmanız gerekmektedir.

sercan duyan bunu beğendi.
  6. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    öncelıkle aramıza hoşgeldin.ben sukuter kullanıcısı deilim yorum yapmam asama olur mu :D uzun soluklu geziler demişsin hiç bir motorcu 400-500 km yolu tek solukta yapmaz unutma bunu ;) 100 km aralıklar ıle 15 er dakıkalık molalar vermen şarttır bunu senın sağlığın ve dagılan dıkkatını toplaman ıcın yapman gerek..

sercan duyan bunu beğendi.
  7. sercan duyan

sercan duyan Yeni Üye

haklısınız bende öyle düşünüyorum zaten...100 km aralıklarla yapılacak molalar yeterli olur zaten.... daha önce hiç uzun soluklu yapmadım en uzun yolculuğum kadıköy-bakırköy oldu:::))...bilgi icin teşekkür ederim...

8. CEVDET GÜMÜŞ

CEVDET GÜMÜŞ Yeni Üye

Merhaba.Bende sym gts250 i evo var.Sakaryada oturuyorum ve yazın balıkesir akçaya gidiyorum.çok rahat bir şekilde yolculuk yapıyorum.Yakıt iyi,motor hiç zorlanmıyor ve uzun süre yormuyor.tavsiye ederim.

9. süleyman gültekin

süleyman gültekin Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    merhaba arkadaşlar.. Yeni xcity aldım. Bana bununla ilgili deneyimlerini yazabilecek varmı acaba. özellikle uzun yol deneyimlerini..

10. Mehmet Fatih Bütün

Mehmet Fatih Bütün Üye

Motosiklet:
    Piaggio
    Honda SH 300 scooter veya Honda PCX tavsiye ederim. SH 300, 13000 TL. PCX 6200 TL. Veya Yamaha X-MAX 250'ye bak. XMAX 250 Normali 11500 TL, ABS'lisi 12500 TL.