Vodafone operatörü hakkında

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Murat ORAK tarafından paylaşıldı.

1. Murat ORAK

Murat ORAK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Herkese Merhabalar
    Bu bölümde hattınızda yaşadığınız sıkıntılar,Daha ekonomik ücretlerden nasıl görüşme sağlayabilirsiniz.Bireysel mi yada Kurumsal Kullanmak mı gibi sorunlarınızı elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıcam.
    Lütfen önce aramalarınızın hangi doğrulda ve ne sıklıkta,sorunlarınızı paylaşırkende acıklayıcı bir anlatımda bulunursanız birşeyleri çözme adına da daha hızlı olabilirim.Saygılarımla...

Omer ve Barış bunu beğendi.
  2. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    bende bir türksel var heryerde süper çeker ama bence çok
    pahalı!!! birde avea var kurumsal. sabit ücret ve tüm avealarla beleş
    ama heryerde iyi çekmiyor.

Murat ORAK bunu beğendi.
  3. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Muratcım bende Vodafone hat var dostum ama ben çokdan vazgeçtim bu adamlara bara kazandırmakdan...3-4 ayda bir kontör alıyorum :) Valla dostum iyice tüketim toplumu yaptılar çıktılar...Her önüne gelen söğüşlemeye çalışıyor.

İnternet,Sabit telefon,Cep telefonu,Elektrik Faturası,Su Faturası,Doğal Gaz F.,Kiradaysan Kira,Yiyecek vs.... Valla abicim hattı kapatmayacaklarını bilsem 6 ayda bir alıcam kontör :D

Ama ben sana iyi niyetinden dolayı teşekkür ederim.Sen bizim iyiliğimiz için uğraşıyorsun... :)

Murat ORAK bunu beğendi.
  4. Murat ORAK

Murat ORAK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Tartışmaz doğru Turkcell baz istasyonu sayısıyla diğer operatörlerden daha yaygın ve cekim olarak daha iyi,sırasıyla vodafone ve avea takip ediyor.Dediğiniz gibi Turkcell görüşme ücretlerinde çok fahiş fiyatlar uyguluyor.

5. Murat ORAK

Murat ORAK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Malesef hepimizin yaşantısında olan sorunlar bunlar,ömercim hattına 3 ayda bir en kontör yüklemek zorundasın diyelim ki yüklemedin.3. aydan sonra sadece gelen aramalara cevap verebilceksin ondan sonraki sürecte 5. ay çok tehlike eğer halen hattına kontör yükleme yapmaz isen 6.ayda hattın malesef kapanıyor.

6. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Biliyorum Muratcım ve o 5 aylık süremide çatır çatır kullanıyorum :)

7. Bülent.Ö

Bülent.Ö Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Tarifelerin çok karmaşık olması dolayısı ile karşılaştırma yapmak zor oluyor. Ben eski Türkcell hattımı Vodafone'a taşıdım (CEP 1 tarifesi = heryöne tek kontör) ama pek kullanmıyorum, sadece biriken kontörler tükensin diye. Bu hattı tutuyorum çünkü herkese verdiğim numara bu.

Bunun dışında Vodafone iPhone kampanyasından ikinci bir hat aldım, faturalı. 18 ay boyunca 64 TL ödüyorsun, her yöne bedava, sadece SMS ve yurtdışı ek ücret.

Zaten eskiden aylık kontör maliyeti 100 TL civarına geldiği için toplamda daha ucuz oldu, bir de iPhone'um oldu :)

Tek sorun diğer operatörler beni aradığı zaman onlar zarara giriyor. Beni çok arayan kişiler (aile, arkadaş vb) beni çaldırıyor, ben geri arıyorum, bu iş de böyle çözülüyor :)

Türkcell'den kurtulduğum için ÇOK mutluyum.

dalyan bunu beğendi.
  8. dalyan

dalyan Üye

Bende faturalı Turkcell hattımı, Vodafone kontörlü(Cep1) tarifesine çevirmek istiyorum.

9. Murat ORAK

Murat ORAK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Tabii bu senin en doğal hakkın.şu bilgiyide eklemek istiyorum aynı ay içersinde sadece 4 kez operatör değişikliği yapabilirsin.özelden msj gönderdim hattını değiştirme konusunda ordan gereken bilgiye ulaşabilirsin...