vtx1300-dragstar1100-ıntruder m800 kullanıcılarından yorum bekliyorum...

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında Emre.Bayram tarafından paylaşıldı.

1. Emre.Bayram

Emre.Bayram Üye

Motosiklet:
    Honda
    merhaba arkadaşlar uzun bir ara verdim baya uzun bir ara ama şimdi tekrar forumn ailemede ankaramada döndüm.. ve bu dönüşü bir iki ay içinde bir motor değişikliği ile kutlayacağım fakat kararsızım... 1000 cc civarında bir makina istiyorum ama kafam karışık vtx 1300 diyorum vergi ve fiyatı biraz yüksek dragstar 1100 diyorum marş dişlisi zayıf (bir iki yerde bu konu ile ilgili bişeyler duymuştum) ve hava soğutmalı, ıntruder m800 diyorum oda 750 shadowumu satıp tekrar aynı seğmente bir motor almak istemioyrum.... kararsızım varsa kullanıcı ve forum ilgili ve bilgililerinden yardım istiyorum...

2. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    Hoşgeldin, motorlar hakkında bir fikrim yok malesef...

Nerelerdeydin neden kayboldun, akşama toplantı var gelmek istersen bekleriz ....

3. Emre.Bayram

Emre.Bayram Üye

Motosiklet:
    Honda
    İşler yüzünden kendime motoruma ve başka şeylere vakit ayıramadan dolaştım durdum diyeyim... Ama artık bitti motorumuda sattım şimdi de kararsızım ne yapayım bilmiyorum.. Hepsinden vaz geçtim ya vtx 1300s yada vn 900 alacağım vn 900 1250 tl daha uygun ama kararsızım hangi motoru almalıyım bilmyiorum...