Xenon far

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında berkay yeşilay tarafından paylaşıldı.

1. berkay yeşilay

berkay yeşilay Aktif Üye

Motosiklet:
    Mondial
    slm arkadaslar benım mondial zn 125 motorsikletim var xenon far taktırmak istiyorum kendi farının ışıgı yetmıyor bana ışıgın olmadıgı yerlerde güçsüz kalıyor o yuzden xenon taktırmak istiyorum ama kimileri aynı olur diyorlar bu dogrumu dogruysa taktıranlar neden taktırıyor xenon farı tsk

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    xenon far yağışlı sisli olmayan yerlerde isabetli olabilir..Sisli ve sağanak yağışlı havalarda da aksine hiç görüşü olmuyor.
    Ama bir şart var.Motosikletiniz destekliyorsa.Motosikletinizin beynini yakabilirsiniz ve bayağı pahalıya mal olabilir.Destekleme derken Motosikletinzde belli bir sarifyat var.Sinyaller park ve stop korna gösterge panelindeki ışıklandırmalar ve motosikletin ateşlemesi için gerekli elektrik harcaması.Bunlara ilaveten birde xenonun çekeceği güçde eklenince konjektor yetmezse fazla akım çekerse hoop yandı konjektor.Birde üstüne beyin de yanar ve gitti gülüm keten helva.
    Kaş yapayım derken göz çıkacak ve yolda aninden kalıvereceksin.Nihayetinde altınızdaki araç çin malı.
    Yok ben illaki yaptıracağım dersen Usta bir elektrikçiye yaptırın.Usta görünen çıraklara yaptırmayın.

berkay yeşilay bunu beğendi.