Yağ Sızdırıyor :(

Konu, 'Servis ve Teknik Destek Genel Konular' kısmında erkanguler8282 tarafından paylaşıldı.

1. erkanguler8282

erkanguler8282 Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    Arkadaşlar 10senelik bir motosikletin var mondial MCT 250 şimdiye kadar hiç yağ kaçırmadıydı çok uzun kullanımdan sonra 5-6 damla motoru kapattıktan sonra kaçırıyor. Herhangi bir darbe olmadı sibab ayarı biraz bozuk ama sorun değil dedi usta daha önceden gostermiştim sesden ötürü. Yağ nerden geliyor göremiyorum ama giderken bi sızma yok motoru kapatınca keçe ve yağı degiştirteyim diyorum masrafı ne olur. İnş çatlak falan yoktur.

2. erkanguler8282

erkanguler8282 Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    Cevap gelmedi ama takip edenler için yazıyorum alttan kapaktan ve contadan kacıriyormuş tamirci 20 kağıda halletti

Murat Ateş bunu beğendi.
  3. murat acar

murat acar Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Kece degişmedimi.20tl ucuz yapmiş.

4. selimizir

selimizir Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    merhaba arkadaşlar benim motorsikletim honda kinetic, bugün motora binip 1 km dahi yapmadan bi anda arka teker kilitlendi ve hiç bir şekilde dönmüyor ama motor çalışmaya çalışıyor gaz yiyor sadece tekerlek dönmüyor motorun yağıda vardı bu sorun neden olabilir?

5. Grnda34

Grnda34 Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    Mondial zat kullanıcısıyım yağ değişimi yaptım motorun sesi biraz değişti eskiye göre biraz daha sesli çalışıyo sebebi nedir acaba