Yaklaşık 1 ay önce aldığım kaskımı(l beden) satıyorum.beden büyük geliyor :( :(

Konu, 'Sahibinden İkinciel Motosiklet Ürünleri' kısmında ertugrul cancan tarafından paylaşıldı.

1. ertugrul cancan

ertugrul cancan Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    1 AY ÖNCE ALDIĞIM KASKIMI SATIYORUM.SATMA SEBEBİM BEDENİ BÜYÜK GELDİĞİ İÇİNDİR.KASK ON NUMARA KALİTELİ Bİ ÜRÜNDÜR.CABERGİ BİLEN BİLİR KALİTELİ KASK ÜRETEN İTALYAN FİRMASI.YAZIN ÇOK KULLANIŞLI Bİ KASK. ÜSTTE HAVALANDIRMASI VAR.DÜNYADA SADECE CABERG KASK TA VAR.PATENTLİ Bİ ÖZELLİKLİKTİR(SUNROOF HAVA KANALI) İSTEDİĞİNİZ ZAMAN AÇIP KAPATABİLİRSİNİZ HAVALANDIRMAYI.SIFIIRI 470 TL BEN ZARARINA SATIYORUM.ÇÜNKÜ KULLANAMADIĞIM YENİ ALDIĞIM Bİ ÜRÜNÜ ELİMDE TUTMAK İSTEMİYORUM.FATURASI MEVCUTTUR.EXTRA PİNLOCK BUĞULANMAZ CAMI HİÇ AÇILMAMIŞTIR.O DA GÖNDERİLECKTİR.TAŞIMA KILIFI VE KUTUSUYLA GÖNDERİLECEKTİR fiyat 310 tl.. bu fiyata pazarlık teklif etmeyin lütfen gıcır gıcır çizik çürük çarık yoktur.satın aldığım tarih 3 nisan 2013. kargo ücreti de bana aittir irtibat tel: 0506 558 93 61>>>http://www.sahibinden.com/ilan/yede...rdan-farksiz-caberg-ego-kask-123374061/detay/

2. Gürsu

Gürsu Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    Bu forumdaki herkes umarim ikinci el kask alinmayacagini biliyordur. Bu haftasonu kaskim motorun ustunden dustu. Gittim yeni aldim. Icim parcalandi ama aldim yine de. Dogrusu budur cunku. Sunrooflu kask da ilk kez gordum sayenizde. Yine de hayirli satislar diliyorum. Markaya gelince daha once duydum ama hic gormemistim. Iyi bir marka deniyor.

3. ertugrul cancan

ertugrul cancan Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    1 ay oluyo aşağı yukarı kaskı alalı. bi kaç kez kullanıldı.beden seçimini yanlış yaptım.hepsi bu. kaskın faturası da mevcut.sıfırdan hiç bi farkı yok...çizik dahi yok gıcır gıcır. tek farkı fiyat.sıfırı 460 ben 275-300 arası istiyorum...2. el kask bi kaç kez kullanılmışsa ve hiç bi hasar görmemişse evet alınabilir bence. saygılar...

4. H. Nuri

H. Nuri Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Kusura bakma biraz sert ama bu konuda motorcuların bir deyişi vardır : " İkinci el kask almak,kullanılmış prezervatif almaya benzer "
    Forumda bu konu ile ilgili bir başlık olması gerekiyor. Yine de hayırlı satışlar.
    Saygılar.

5. Gürsu

Gürsu Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    tam da bu nedenle ikinci el almak iyi degil iste. yanlis anlamayin sizinle ilgili degil. siz de ikinci el almayin. kask denenerek alinir. diyelim ki bu kaski simdi ben aldim sirf large diye. yine de kafama uymayabilir. dusup, dusmemesi vb. durumu saymiyorum. sonucta durustlukle alakali bir allah bir de satici bilir.

sonuc olarak bu kask buyuk ihtimal satilir internetten. dert etmenize gerek yok. alicisi illa ki cikar. hayirli satislar.

6. ertugrul cancan

ertugrul cancan Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    nuri abicim beni anlamdın galiba.ben internetten alış veriş yaparak aldım bu kaskı. yaşadığım yerde motosiklet ekipmanlarını alabileceğim hiç bi yer yok.beden seçimini yanlış yaptım.onun dışında hiç bi sorunu yok.bunu kanıtlarım da....eger herhangi bi arkadaş kaskı almaya niyetli olursa ücretini almadan kaskı arkadaşa gönderirim ve benim kaskla ilgili söylediklerimin aksi bi durumla karşılaşırsa zaten satın almaz....ben de kullanılmış kask alınmasına karşıyım elbette fakat bir kaç kez kullanılmış hasarsız çizik dahi olmayan uygun fiyatlı kasklarda alınabilir diye düşünüyorum.saygılar kendinize iyi bakın

7. H. Nuri

H. Nuri Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Ben de seni eleştirmek için yazmadım zaten,fikrimi beyan ettim.Gürsu arkadaşın da dediği gibi illaki bir alıcısı çıkacaktır..