yamaha 250 almak istiyorum

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında msttkdr tarafından paylaşıldı.

1. msttkdr

msttkdr Yeni Üye

selam arkadaşlar yamaha 250 lik makine almak istiyorum.araştırıyorum ama bilen arkadaşlardan da yardım almak istedim.nasıl bişey iyi mi.duydum ki akü ile beyin sorunu çok oluyormuş doğrumudur.bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.bana yardimcı olursanız sevinirim.:)

2. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW

Hangi 250 açıklarmısın.

3. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Bu Yamaha'nın bir modeli ve ismi varmı acaba...:)

4. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    yamaha ybr galiba tam anlıyamadım ama :)

5. ferhat_sevinc

ferhat_sevinc Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    yamaha ybr 250 diyorsunuz galiba !!! bende çok niyetlenmiştim zamdan önce ama!! çok saçma bir zam yaptılar ybr 250'ye 10450'tl gibi bir fiyatı var ..

6. Emrah.Saka

Emrah.Saka Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    Arkadaşım soruna yardımcı olmak isterdik ama daha detaylı bir yazı yazsaydın iyi olurdu. bu biraz araba almak istiyorum yardımınızı bekliyoruma benzemiş... arabada ne arabası el arabasımı otomobilmi otobüsmü?

Şimdi yamaha 250 lik diyince benim aklıma ilk olarak iki motor gelir. birisi ybr 250 diğeri ise dragstar 250 hangisinden bahsediyorsun. dragstar ise kullanıpta sorun yaşayan çok azdır. ybr desen oda öyle. Akü sorununun temel nedenleri çok fazladır. motorda alarm vardır yada sonradan takılan elektrikli donanım sorun çıkarır. Konjektör arızalıdır çok şarj olur çıkarır. yada motorun ilk çalışmasında problem vardır sorun çıkarır. yada sıfır km bir motor alıyorsan çok beklemiştir çıkarır. ama hepsinde bu arıza var demek imalat hatasıdır ve böyle bir durumda zaten firma arızalı parçayı garantin dolsa dahi ücretsiz değiştirmek zorundadır.

Turgay bunu beğendi.