yamaha ankara servis

Konu, 'Servis ve Teknik Destek Genel Konular' kısmında baris.ilhan tarafından paylaşıldı.

1. baris.ilhan

baris.ilhan Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    herkese merhaba,
    hem forumda hem de scooter işlerinde yeniyim.yaklasık 1 hafta once 2002model bws aldım.bugun calıstıramadım bır turlu.bı arkadasım bujilerinin deişmesi gerektiğini söyledi.suan ankarada ogrencıyım ve tanıdıgım kımsede de motoru yukleyebılecegımız bı arac yok.yanı teknık servıse falan goturmek ıstıyorum kontrol ve tamır amaclı fakat nereye ve nasıl goturecegım hakkında bı bılgım yok:S ben ankarada hacettepe unı.sınde ogrencıyım ve son senem.motoruda sadece kompus ıcınde kullanmak amaclı aldım ve daha 1 haftalıkken sorun cıkaracagı hıc hesapta yoktu.. atesleme sıstemınde bı sorun var ıste dedıgım gıbı..napmalıym sızce, var mı tavsıye verecek olan abıler ??

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Yıba çarşısında Delta Bisiklet Baydar Motor var.

Eren Göksel bunu beğendi.
  3. baris.ilhan

baris.ilhan Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    tesekkur ederim,
    peki eger motoru calıstıramazsam oraya hangı vasıta ıle gıdebılecegm konusunda fıkır verebılır mısınız?mesela taksıler kabul eder mı motor tasımayı?
    ya da nerden nasıl bı arac kıralayabılırım bu tasıma ısı ıcın?
    (yamaha bws)

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Taksiler bws yi almaz ama bir kamyonetle götürebilirisniz.

5. baris.ilhan

baris.ilhan Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    iste sorun da orada baslıyo zaten, kamyonetle goturebilecegimi biliyorum zaten ama kamyoneti nereden bulacagımı bilemedm..nerden bulurum,beytepeden ulus yiba carsısına goturmek ıcın ne kadar ısterler??

ya da bu tarz teknık servis benzerı yerlerde calısan personel, gelıp bakar mı beytepedekı motoruma? belkı de ufak bı sorun var ve hemencecık olacak bısey ama ben anlamadgm ıcın cozemıyorum..

6. Gökhan TUNALI

Gökhan TUNALI Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Geçmiş olsun bujiyi değiştirmek mesele olmamalı,uygun bir buji anahtarı ve bw's bujisini almak, bujileri değiştirmekten daha kolaydır.

7. baris.ilhan

baris.ilhan Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    saol,
    tam olarak bujiden kaynaklanan bi sorun oldugunu anlayabılsem, bujiyi de temın ederım, bi sekılde nasıl takılacagını da ogrenırım.fakat belkı de bujısınde sorun yok..yarın bu ıslerden anlayan taxi soforu bi abı bakıcak bakalım.sonuc cıkmazsa, yamaha teknık servısı ıle konustum az once ordan bı abı gelıcek bakmak ıcın..bu 2 asamada hallolmaz ıse bı sekılde motoru bız teknık servıse gotrmye calısıcaz artık..o da nasıl olcak bılmıyorum. buyuk bagajlı arabası olan bı tanıdıgım falan da yok hıc.ankarada yenı sayılırım zaten,ogrencıyım..

8. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Valla ben Bursa'lıyım.Bursa servisim telefonla bana hizmet için gelebiliyor tabii ki ek ücret alarak.
    Ankara'da bu olurmu bilemem.İsterseniz Yıba çarşısında Baydar Motosikletle temasa geçin sorun.
    Ya da forum ana sponsoru Detla Bisiklet ve Yamaha Kadıköy Yetkisi satış ve sersisi Ulaş beye özelden mesaj atın.

baris.ilhan bunu beğendi.