Yamaha delta / mototr kızıltoprak servisi yeni yerine taşınmıştır...

Konu, 'Güncel Haber ve Duyurular' kısmında ulas tarafından paylaşıldı.

1. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için.. Yamaha servisimiz motosiklet mağazamızın hemen yanına taşınmıştır.

Adres: Bağdat Caddesi no:8/A Kızıltoprak Kadıköy İstanbul

Yamaha motosiklet servisimizin yeni telefonu 0 216 346 86 86

servis mail: yamaha@deltabisiklet.com
    mağaza mail: mototr@mototr.com

Bilgilerinize :)

2. Yavuz ÇIBUK

Yavuz ÇIBUK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Hayırlı olsun. Bir ricam var. Fuarda lansmanı yapılan MT07 ve MT 09 için tam geliş tarihlerini verebilirmisiniz. Kimi bayiler mart sonu kimi nisan sonu diyorlar. Birde MT09 ve FZ8 aynı sınıf motorlar. Farklar silindir sayıları. Yamaha neden 3 silindir teknolojisine geçti. Yararları zararları nelerdir. Bu konuyla ilgili açıklamalarınız için şimdiden teşekkürler.
    Not: MT03 kullanıcısıyım. Motorumdan da çok memnunum. Akropoviç vs ekzost fiyatları ile ilgili bilgiyi verebilirseniz sevinirim.
    Not2: Bilgiyi buradan rica etmemin sebebi herkesin faydalanabilmesi içindir....

Bilgin Turan bunu beğendi.
  3. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Hayırlı olsun

4. Erhan Başımoğlu

Erhan Başımoğlu Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Dur ben cevaplayayım yavuz abi :) Öncelikle geliş tarihi ilk partlar tükendiği için mayıs haziran ay'ına sarktı delta'da bende malesef motoru kastamonudan aldım :)) Bir aksilik olmaz ise mart sonu ilk motorlar teslim... MT-09 ve FZ8 arasındaki fark şu : MT-09 un açılımı Maximum Tork demek abi yani 3 silindirli bir motor kalkış açısından ve ilk gaz tepkimesinden dolayı 4 silindirli bir motora göre daha atak bir motordur... 4 silindirli bir motorla ise daha yüksek hızlara çıkabilirsin çünkü bu sefer silindirler daha rahat ve ferah güç üretiyor... Örnek olarak mesela MT-09 / FZ8 e kalkışda 100 metre fark attın diyelim... Çıktığın en yüksek hızda 220 km diyelim FZ8 4 silindirin ürettiği güç ile daha yüksek hıza çıkabilir ... Mesela oda 260km gibi :) Ne güzel anlatıyorum yaaa :D Abi bana kalırsa senin motorun 3 silindir (Kullanımını bildiğim için)... 3 silindirin tek dezavantajı 4 silindirin çıktığı hızlara çıkamaması... Zaten sende hız meraklısı değilsin çok şükür... 4 silindirli motor istanbul gibi bir yerde ben kullanmam!!! Tabi uzun yol yapmıyorsan ;) Fazla ısınır (trafikden dolayı) sokak arası kullanırsan motoru piç edersin ... Durmadan 1.2. vites yapmakdan çünkü yol yok :D

Hee egzos mu o kolay abi ayarlarız ... ;)

5. Yavuz ÇIBUK

Yavuz ÇIBUK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Ya varya supersin. Google'a adam yazıyorum Erhan BAŞIMOĞLU çıkıyor. Motorda hayırlı olsun bu arada. Ne zaman ıslatıcaz. Bu sefer kurtuluşun yok. Ağır bi hesabın olacak :)

İsmail bunu beğendi.
  6. Erhan Başımoğlu

Motosiklet:
    Yamaha
    :D hahaaa Eyvallah abim.... Islatırız tabii yanlız burdan pek konuşmayalım şimdi ismail bey felan duyar gelicem gelicem diye tutturur :D Abi şaka bir tarafa motoru alınca yapalım birşey çünkü ben tekrar iş için fethiye ye gidicem kesin olarak.... en geç nisanda giderim... O yüzden bol bol gezip görüşelim.. :)

Bilgin Turan bunu beğendi.
  7. Yavuz ÇIBUK

Yavuz ÇIBUK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Tamam motorla Fethiye yapalım. Hemde Rodaj bitmiş olur. İsmail Bro, Bilgin Başkan, Doğan Abi, Engin Abi, Sen, Ben, gelirse Nurtaç 3 günlük bi tur yaparız.... Programı hazırla sen....

Erhan Başımoğlu ve Bilgin Turan bunu beğendi.
  8. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Canimiz sıkıldikca erhanin yanina ugrariz. Her seferinde farkli rota cizeriz. Ama erhan fazla dayanamaz oralarda kacar gelir tekrar

Erhan Başımoğlu bunu beğendi.
  9. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Nasıl olm sen nereye gidiyosun anlamadım?????

10. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Erhan anlatir misin arkadasa tekrardan:)

Erhan Başımoğlu bunu beğendi.
  11. Erhan Başımoğlu

Motosiklet:
    Yamaha
    Valla ben gidicem ama geri dönmeyeceğim haberiniz olsun :)) Tarih tam olarak belli değil abi... Rodajıda burada tamamlarım orada servis felan ne şekilde bilmiyorum :) Aslına bakarsan burda giderken yapıştırıcam rodajda yapıştıramam :D

12. Erhan Başımoğlu

Motosiklet:
    Yamaha

Abi burda bnm işimin sezonu bitti... Nisan ay ı son fethiye ye gidiyorum yada bodrum belli değil ama fethiye ağır basıyor...Geçen senede akdeniz bölgesinde geçti bnm iş hayatı... Turistlerde gelmeye başlamış :)

13. Erhan Başımoğlu

Motosiklet:
    Yamaha
    Farkında mısınız? bu arada :) Konu yine bizim tur organizasyonuna döndü :D Yaşasın apaçilik huhahahuhahahha :D huuuuhhhhuuuuww :D

14. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    O zaman izinde yanına geliyorum :))) Haziranda baskın yaparım sana 1-2 gün :)

15. Erhan Başımoğlu

Motosiklet:
    Yamaha
    Okullar kapanmadan gelirsen yer ayarlarım otelde ama kapanınca zor yer bulurum çünki butik otel çok büyük değil ölüdenize 3 km uzaklıkda beklerim her zaman :D