Yamaha Mt-3

Konu, 'Yamaha' kısmında murtimunu tarafından paylaşıldı.

1. murtimunu

murtimunu Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Herkese Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle ben kendimi tanıtayım sitenize daha yeni üye oldum,ben Kıbrıs'ta yaşıyorum bankacıyım 30 yaşındayım 16 yaşımdan beri motor kullanıyorum,Şu andaki motorsikletlerim 2007 model YAMAHA BWS 101 ve 2004 model YAMAHA yz 250f fullcross benım sizlere danışmak istediğim şey YAMAHA nın MT-3 modelini almayı düşünüyorum inceledim özelliklerini çok beğendim uzun yolda,şehirler arası gezmede kullanmak için düşünüyorum bu motorsikleti kullanan ve bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Yorum yapan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim

2. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha

slm;
    eğer bu motorla uzun yol falan yapmayı düşünüyosanız hemen vaz geçin derim
    daha doğrusu neked bi motorla uzun yapılmaz diyerek konuyu pekiştireyim;)
    ama şehir içi kullanıma ve kısa mesafelere uygun bir motor ayrıca oldukça ufak tefek bir motor yani uzun boylu ve iri kullanıcılar için kesinlikle yanlış seçim;)

3. murtimunu

murtimunu Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Merhaba Barış,
    Teşekkür ediyorum yorumundan dolayı benım uzun yol dedıgım farklı anlaşıldı galıba Ben aslında Kıbrıs içinde kullanmak için bu motorsikleti düşünüyorum Kıbrıs zaten küçük bir yer olduğu için,yani sizin şehiriçi yolunuz herhalde bizim şehir dışımız gibidir.

Teşekkür ederim Barış emeğine sağlık

4. SERDAR OLGUN

SERDAR OLGUN Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    merhaba yamaha xt xr ve tenerede de aynı motoru kullanıyor demekki motor basarılı biraz vibrasyon var deniyor oda tek silindir oldugu için ama kısa çok kuvvetli bir motor; motoru yeterince yuksek ben cok araştırdım hep olumlu yanıtlar alldım uzun yolda yaptıgım için fazer aldım ama hala aklım mt3 de kaldı,gercekden kalıteli makınalar tavsiye ederim.

5. murtimunu

murtimunu Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Teşekkür ederim Serdar emeğine sağlık

6. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhaba,

Belki de bu motosikleti benden daha çok kullanmış olan yoktur diye düşünüyorum. Bugüne kadar 4-5 tane MT03 üm olmuştur. Çok farklı bir motosiklet ve müthiş keyifli. Uzun yol da yaptım.. Hatta geziler bölümünde İznik gezisinde termal keyif gezimize bakabilirsin. O gün yaklaşık 500 km civarında yapmıştık. Sadece yarım günde.

Sonuç olarak harika bir motosiklet diyebiliriz ve cidden öneririm.

Çok uzun yol yapacaksanız 1000 km 2000 km gibi o zaman sizi yoracaktır çünkü rüzgara açık bir motosiklet. Ama Kıbrıs içinse bence düşünmeden alabilirsiniz.